INTERIA.PL rozwija sprzedaż pozareklamową

W związku ze zwiększającymi się przychodami oraz rosnącym zapotrzebowaniem rynku na wysokiej jakości usługi związane z technologiami internetowymi, w spółce INTERIA.PL dokonana została restrukturyzacja Działu Handlowego. Z dotychczasowych struktur firmy wyodrębniono dwa dodatkowe piony: Dział e-Commerce oraz Dział Sprzedaży Technologii i Systemów. Nowe działy, włącznie z Działem Sprzedaży Produktów Reklamowych, odpowiedzialne będą za rozwijanie i sprzedaż produktów portalu.

Celem restrukturyzacji jest zwiększenie przejrzystości struktur sprzedażowych i zapewnienie klientom INTERIA.PL łatwiejszego kontaktu z nimi. Ze względu na rozwój działów sprzedaży portal prowadzi rekrutację menedżerów, którzy odpowiedzialni będą za realizację polityki sprzedaży rozwiązań technologicznych INTERIA.PL, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z kluczowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych partnerów.

Dział Sprzedaży Technologii i Systemów odpowiedzialny jest za ofertę INTERIA.PL w zakresie komercyjnych usług komunikacyjnych portalu, hostingu dla małych i średnich firm, zaawansowanych usług projektowania, wykonawstwa, hostingu i kolokacji serwisów internetowych dla firm i instytucji.
Dział Sprzedaży Technologii i Systemów odpowiada także za sprzedaż innych komercyjnych usług i technologii, takich jak streaming video, aplikacje internetowe, bramki SMSowe czy elementy mulimedialne oraz za obsługę przetargów publicznych. W obszarze kompetencji Działu e-Commerce znajduje się tworzenie własnych rozwiązań e”commerce, udostępnianie w INTERIA.PL serwisów partnerów oraz tworzenie w portalu serwisów pośredniczących w sprzedaży produktów i usług partnerów INTERIA.PL.

Dyrektorem Działu Sprzedaży Technologii i Systemów został Marcin Borek, związany z INTERIA.PL od grudnia 2002 r., zatrudniony do tej pory na stanowisku e-Commerce Managera odpowiedzialnego m.in. za usługi B2B, przetargi publiczne i projekty europejskie. Stanowisko Dyrektora Działu e-Commerce objął Łukasz Pawlik, od maja 2000 r. pracujący w INTERIA.PL jako e-Commerce Manager. Dotychczas odpowiadał m.in. za projekty związane z pośrednictwem w sprzedaży usług bankowych i finansowych, sprzedaż usług turystycznych i inne usługi e-commerce portalu. Zarówno Marcin Borek, jak i Łukasz Pawlik są absolwentami Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

http://www.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry