INTERIA.PL SA ma nowy Zarząd

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy INTERIA.PL SA powołało do Zarządu Spółki Grzegorza Błażewicza na stanowisko Prezesa Zarządu oraz Dariusza Mazurkiewicza na stanowisko Wiceprezesa Zarządu. Akcjonariusze dokonali także zmian w składzie Rady Nadzorczej portalu.
– Mamy ambicje tworzenia najlepszego w Polsce portalu dla ludzi młodych. Naszym celem strategicznym jest zdynamizowanie portalu oraz położenie większego nacisku na kreatywność i innowacje. Chcemy wzmacniać stabilność finansową spółki poprzez uruchamianie nowych modeli biznesowych w Internecie i nowych usług, które poszerzą strukturę użytkowników. Szczegółowe kierunki rozwoju zostaną nakreślone w połowie listopada – mówi Prezes Zarządu INTERIA.PL, Grzegorz Błażewicz. – Już teraz możemy powiedzieć, że będziemy mocno stawiać na rozwój multimediów, a w szczególności na rozwój już działającej własnej telewizji interaktywnej granej na żywo. Bardzo duży potencjał tkwi również w coraz popularniejszych serwisach informacyjnych i społecznościowych INTERIA.PL – dodaje.

– Sytuacja finansowa spółki i perspektywy wyników na 2006 rok są bardzo dobre. Dalszy wzrost przychodów i rentowności INTERIA.PL będzie oparty o perspektywiczny portfel atrakcyjnych ekonomicznie projektów internetowych, nowoczesne metody zarządzania projektami i strategiczne zarządzanie finansami – zaznacza Dariusz Mazurkiewicz, Wiceprezes i Dyrektor Finansowy INTERIA.PL.

Decyzją akcjonariuszy dokonano także zmian w składzie Rady Nadzorczej Spółki, powołując prof. Janusza Filipiaka na Przewodniczącego Rady Nadzorczej oraz Grzegorza Szymańskiego na Członka Rady Nadzorczej.

www.interia.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry