INTERIA.PL SA ma nowy Zarząd

Opublikowano: 17 października 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy INTERIA.PL SA powołało do Zarządu Spółki Grzegorza Błażewicza na stanowisko Prezesa Zarządu oraz Dariusza Mazurkiewicza na stanowisko Wiceprezesa Zarządu. Akcjonariusze dokonali także zmian w składzie Rady Nadzorczej portalu.
– Mamy ambicje tworzenia najlepszego w Polsce portalu dla ludzi młodych. Naszym celem strategicznym jest zdynamizowanie portalu oraz położenie większego nacisku na kreatywność i innowacje. Chcemy wzmacniać stabilność finansową spółki poprzez uruchamianie nowych modeli biznesowych w Internecie i nowych usług, które poszerzą strukturę użytkowników. Szczegółowe kierunki rozwoju zostaną nakreślone w połowie listopada – mówi Prezes Zarządu INTERIA.PL, Grzegorz Błażewicz. – Już teraz możemy powiedzieć, że będziemy mocno stawiać na rozwój multimediów, a w szczególności na rozwój już działającej własnej telewizji interaktywnej granej na żywo. Bardzo duży potencjał tkwi również w coraz popularniejszych serwisach informacyjnych i społecznościowych INTERIA.PL – dodaje.

– Sytuacja finansowa spółki i perspektywy wyników na 2006 rok są bardzo dobre. Dalszy wzrost przychodów i rentowności INTERIA.PL będzie oparty o perspektywiczny portfel atrakcyjnych ekonomicznie projektów internetowych, nowoczesne metody zarządzania projektami i strategiczne zarządzanie finansami – zaznacza Dariusz Mazurkiewicz, Wiceprezes i Dyrektor Finansowy INTERIA.PL.

Decyzją akcjonariuszy dokonano także zmian w składzie Rady Nadzorczej Spółki, powołując prof. Janusza Filipiaka na Przewodniczącego Rady Nadzorczej oraz Grzegorza Szymańskiego na Członka Rady Nadzorczej.

www.interia.pl

Hanna LaskowskaINTERIA.PL SA ma nowy Zarząd

Podziel się!

O autorze

hania