Internet Designers ponownie dla Nestle

Agencja interaktywna Internet Designers zrealizowała kolejny projekt dla koncernu Nestle – tym razem dla marki Dog Chow z portfolio produktów Purina Pet Care. Efektem współpracy jest portal o charakterze informacyjno – społecznościowym przeznaczony dla miłośników psich sportów, a w szczególności dogfrisbee –  www.latajacepsy.pl.

Celem serwisu jest upowszechnienie wiedzy na temat dogfrisbee – jednego z najprężniej rozwijających się psich sportów na świecie, a jednocześnie popularyzowanie wśród posiadaczy psów aktywnego spędzania czasu z czworonożnymi pupilami. W serwisie dowiemy się jak zacząć trenować, a w późniejszym czasie jak doskonalić swoje umiejętności, dbać o zdrowie psa oraz w jaki sposób i gdzie można uczestniczyć w zawodach latających psów. W ramach serwisu możemy również dołączyć do społeczności miłośników dogfrisbee, zadawać pytania ekspertom, dyskutować na forum, pisać, czy czytać i tworzyć blogi. Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu może także założyć w nim galerię zdjęć ze swoim pupilem.

Blog ekspercki w serwisie prowadzi Dariusz Radomski – założyciel pierwszego polskiego klubu dogfrisbee.  Już wkrótce w serwisie wystartuje Akademia video, która będzie interaktywnym kursem Dogfrisbee zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy chcą doskonalić swoją technikę.

Agencja Internet Designers była odpowiedzialna za przygotowanie obecności marki Purina Dog Chow w Internecie oraz przygotowanie dla niej serwisu WWW.

www.latajacepsy.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry