Internet nad morzem

Turyści wylegujący się na nadbałtyckiej plaży, osoby odpoczywające na ławce w puckim parku, czy te spacerujące po sopockim „Monciaku”, o każdej porze dnia i nocy mogą „buszować” po Internecie. Każdy posiadacz laptopa, bądź palmtopa z wbudowaną kartą WiFi, może połączyć się z siecią, korzystając z darmowych, bezprzewodowych stref internetowych Wirtualnej Polski.
Gdański portal zadbał o odpoczywających nad morzem użytkowników sieci. Dla nich i mieszkańców nadmorskich kurortów uruchomił darmowe strefy bezprzewodowego Internetu.

„Na naszej internetowej mapie znalazły się jedne z najpiękniejszych kurortów nad Bałtykiem. W Sopocie, czy Pucku można nie tylko odwiedzić darmową Letnią Kawiarenkę Internetową Wirtualnej Polski, ale też nieodpłatnie skorzystać z łącza bezprzewodowego. – mówi Anna Pogorzelska, kierownik działu Marketingu Online Wirtualnej Polski – Już na dniach z bezprzewodowego Internetu będą mogli korzystać turyści we Władysławowie i Helu. Wystarczy, że usiądą wygodnie na plaży, molo, czy ławeczce przy głównym miejskim deptaku i już mogą wysyłać listy e-mail, sprawdzać pogodę, rozkłady jazdy pociągów, logować się do banków, czy poznawać okoliczne atrakcje.”

Każdy, kto wziął ze sobą na urlop laptopa lub inne urządzenie z wbudowaną kartą WiFi, może za darmo i bez ograniczeń „buszować” po Sieci. Nie szuka też daleko miejsca, w którym jest to możliwe. Wirtualna Polska zadbała o to, by strefy bezprzewodowej sieci ulokowane zostały w najważniejszych punktach miasta. Sopockie i puckie molo oraz przylegające do nich plaże, promenady Władysławowa i Helu, helski port, a także okolice fokarium, to najczęściej odwiedzane nadbałtyckie zakątki. O tym, że internauta znalazł się
w strefie bezprzewodowej sieci, już z daleka informują go będą specjalnie przygotowane tablice.

www.wp.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry