Internetowa kampania ING Banku Śląskiego

Ruszyła internetowa kampania promująca Otwarte Konta Oszczędnościowe ING Banku Śląskiego. Celem działań e-marketingowych jest zapoznanie potencjalnych klientów z ofertą promocyjną oraz zachęcenie ich do złożenia wniosku o otwarcie konta oszczędnościowego za pośrednictwem strony internetowej. Kampania jest kolejną realizacją prowadzoną przez agencję interaktywną OS3 multimedia dla ING Banku Śląskiego.

Na stronie przedstawione są podstawowe informacje na temat Otwartego Konta Oszczędnościowego ING Banku Śląskiego oraz promocji polegającej na podwyższonym oprocentowaniu, które obecnie wynosi 6,5%. Przewodnikiem po serwisie jest Marek Kondrat, aktor, który firmuje produkty Grupy ING. Strona promowana będzie przez kampanię obejmującą portale i komunikator. Całość działań e-marketingowych jest uzupełnieniem kampanii prowadzonej w innych mediach (prasa i telewizja) i jest zgodna wizerunkowo ze strategią ING Banku Śląskiego.

– Chcemy pokazać naszym potencjalnym klientom, że oszczędzanie może być dziecinnie proste, oparte na uczciwych zasadach i atrakcyjnych warunkach. Kampania promująca Otwarte Konta Oszczędnościowe ma za zadanie zapoznać naszych potencjalnych klientów z ofertą promocyjną, jaką przygotowaliśmy jako alternatywę dla lokat dostępnych na rynku. Do tego zadania wybraliśmy m.in. agencję interaktywną OS3 multimedia, ponieważ wcześniejsza nasza współpraca dowiodła profesjonalizmu jej pracowników i partnerskich zasad współpracy z agencją.- powiedział Roman Jędrkowiak, Dyrektor Departamentu Marketingu Detalicznego w ING Banku Śląskim.

Otwarte Konto Oszczędnościowe jest alternatywą wobec tradycyjnych ofert oszczędzania pieniędzy. Umożliwia oszczędzanie z pominięciem uciążliwych ograniczeń typowych dla lokaty, jak np. brak możliwości wypłacania pieniędzy, progi kwotowe. Jego zaletą są jasne zasady zarządzania środkami pieniężnymi, wysokie oprocentowanie, stały dostęp do lokowanych pieniędzy oraz oprocentowanie zgromadzonych środków już od pierwszej złotówki. Dodatkową zachętą do wpłacania oszczędności na Otwarte Konto Oszczędnościowe jest promocja polegająca na wyższym oprocentowaniu środków do 22 lipca.

– Oferta, którą promujemy w Internecie jest wyjątkowa ze względu na proste i atrakcyjne zasady oszczędzania. Jej specyfika stanowiła wyznacznik, jakim się kierowaliśmy w pracy nad projektem dla ING Banku Śląskiego. Serwis, który stanowi jeden z elementów kampanii jest prosty i przejrzysty. Za pomocą plików multimedialnych, ikon i krótkich tekstów pokazuje krok po kroku, na czym polega specyfika Otwartego Konta Oszczędnościowego. – powiedział Marcin Maj, Client Service Director OS3 multimedia.

http://www.ing.pl/oszczednosci/

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry