Interwencja w INTERIA.PL

Grupa serwisów informacyjnych INTERIA.PL wzbogaciła się o kolejne treści publicystyczno-reportażowe. Użytkownikom portalu udostępniony został serwis Interwencja, prezentujący reportaże i treści multimedialne (wideo) z programu o tej samej nazwie, pojawiającego się cyklicznie na antenie Telewizji Polsat.

Na stronach serwisu prezentowane są efekty pracy dziennikarzy Interwencji, którzy tropią afery, pomagają ludziom w potrzebie, interweniują w sytuacjach, gdy wiele osób traci już nadzieję – w urzędach, szpitalach, nieuczciwych firmach. Kolejne odcinki programu często dotyczą kontrowersyjnych tematów społecznych i obyczajowych, jak chociażby pedofilii, łapówkarstwa czy walk psów.

Serwis Interwencja zapewnia dostęp zarówno do materiałów z bieżącego wydania, jak i do archiwum poprzednich odcinków, stanowiącego bogaty zbiór reportaży filmowych. Zawiera także sprawozdania z akcji prowadzonych przez dziennikarzy programu i zwiastuny nowych odcinków.

Dzięki forum, internetowa Interwencja daje widzom sposobność wypowiedzenia się na podejmowane tematy społeczne i obyczajowe. Za pośrednictwem serwisu można poznać ekipę tworzącą program, a dzięki kontaktowi z redakcją za pomocą poczty elektronicznej – wpływać na tematykę odcinków. Użytkownicy mogą też wziąć udział w ankiecie, której wyniki są prezentowane w programie.

Serwis Interwencja to kolejne przedsięwzięcie INTERIA.PL tworzone z Telewizją Polsat. Efektem wcześniejszej współpracy są obecne w portalu INTERIA.PL serwisy Idol, Kuba Wojewódzki, Pierwsza Miłość oraz Samo życie.

Telewizyjna Interwencja należy do najchętniej oglądanych magazynów publicystycznych w Polsacie. Każdy odcinek śledzi średnio przeszło 1,2 miliona widzów. Program pojawia się na antenie od poniedziałku do piątku o godzinie 16:10. Jego wydawcą jest Jerzy Kamiński (znany m.in. z programu 'Zoom’ – RTL7), a prowadzącym – Adam Kuklewicz.

http://www.interwencja.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top