Inwestycje.pl dołączyły do sieci reklamowej IDMnet

W dniu 15 lipca 2007 r. do sieci reklamowej IDMnet dołączył portal finansowy Inwestycje.pl – kierowany do biznesmenów, inwestorów, przedsiębiorców, jak i wszystkich szukających pełnej i aktualnej wiedzy z dziedziny szeroko pojętych finansów i możliwości inwestowania posiadanego kapitału. Tym samym Inwestycje.pl rozszerzą ofertę IDMnet w obszarze witryn o tematyce finansowej.

Inwestycje.pl docierają do szerokiej grupy odbiorczej, atrakcyjnej dla reklamodawców. Dostarczają wyselekcjonowanych, aktualnych informacji z zakresu różnorodnych możliwości lokowania kapitału – od form tradycyjnych po alternatywne, w tym te, które dopiero zaczynają się upowszechniać na polskim rynku –  jak inwestowanie w surowce czy sztukę.

IDMnet oferuje w serwisie Inwestycje.pl różnorodne formy reklamy internetowej (artykuły sponsorowane, banery, billborady, buttony, pop-upy, itd.). Portal Inwestycje.pl został sprofilowany jako serwis dostarczający aktualnych, jednakże wyselekcjonowanych informacji z rynków finansowych. Jego odbiorcami są doświadczeni inwestorzy, jak i wszyscy, którym zależy na zdobyciu praktycznej wiedzy finansowej. Kierunek rozwoju serwisu, jaki został obrany już na etapie powstania pomysłu i który obecnie jest realizowany poprzez nieustanne poszerzanie oferty, pozwolił dołączyć do jednej z wiodących sieci reklamowej w Polsce – IDMnet.

Wyniki oglądalności portalu wskazują na coraz większe zainteresowanie wiadomościami, jakie redakcja serwisu dostarcza codziennie jego czytelnikom. Inwestycje tradycyjne to codzienne informacje z Giełdy Papierów Wartościowych, instrumentów dłużnych, informacje ze spółek, a także na temat nowego rynku. Dział Inwestycje Alternatywne oferuje informacje z rynku Forex, funduszy hedgingowych, bazę nieruchomości komercyjnych, informacje na temat private equity, produktów strukturyzowanych, aktualności z rynku surowców oraz sztuki. Pasaż Finansowy to interaktywna platforma transakcyjna, narzędzie prezentacji i kupna dostępnych na rynku produktów i usług finansowych. Pozostałe działy serwisu to Biznes, Finanse Osobiste oraz Styl, które stanowią uzupełnienie oferty merytorycznej portalu, stając się źródłem wiedzy dla wszystkich zainteresowanych możliwościami inwestowania także i w tych dziedzinach.

Portal stawia na aktualność i funkcjonalność swojej oferty. Dzięki codziennym komentarzom analityków finansowych największych w Polsce firm doradczych oraz biur maklerskich, portal Inwestycje.pl stanowi profesjonalne narzędzie eksperckie.

Docierając do szerokiego grona odbiorców, portal dba o funkcjonalność i użyteczność wykorzystywanych rozwiązań. Wersja mobilna portalu pozwala w dowolnym miejscu sprawdzić w telefonie notowania, indeksy giełdowe, akcje spółek, kursy walut czy informacje ze spółek. Mapa Inwestycji w Polsce to interaktywne narzędzie, które posiada w swojej bazie już kilkaset inwestycji budowlanych.

Portal odwiedza ponad 110 000 unikalnych użytkowników, generując przy tym ponad 1 400 000 odsłon (Badanie Megapanel PBI/Gemius, maj 2007 r.).

www.inwestycje.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top