Inwestycje.pl w drodze na New Connect

Firma Inwestycje.pl SA rozpoczęła proces mający na celu wejście na rynek New Connect. Spółka chce w ten sposób pozyskać środki na realizację nowej strategii rozwoju. Debiut planowany jest na IV kwartał 2010 roku.

– Decyzję o wejściu na rynek NewConnect podjęliśmy w związku z  przyjęciem nowej strategii rozwoju Grupy Inwestycje.pl, która przewiduje osiągnięcie jednej z czołowych pozycji na rynku reklamy internetowej w Polsce, w segmencie biznes/prawo/finanse. – mówi Grzegorz Czapla, Prezes Zarządu Inwestycje.pl SA.

Celem strategicznym firmy jest maksymalizacja wartości przedsiębiorstwa oraz wzrost znaczenia i liczby odsłon portali należących do firmy. – W tym celu będziemy kontynuować działania zmierzające do dywersyfikacji źródeł przychodów, a co za tym idzie – minimalizacji ryzyka wpływu jednego odbiorcy na sprzedaż. – dodaje Prezes Czapla.

Spółka zamierza wzmocnić swoją wartość również poprzez konsekwentne budowanie wizerunku i znaczenia marki. Wzrost wartości marki będzie stymulowany poprzez działania mające na celu zwiększenie jej rozpoznawalności i zasięgu.

– Obecnie przeprowadzamy ofertę prywatną akcji serii B, którą oferujemy inwestorom ze znacznym dyskontem – zachęca Prezes Czapla.

Oferta prywatna akcji serii B potrwa do końca marca 2010 roku.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top