IT-System po nowemu

Opublikowano: 18 grudnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Z początkiem grudnia wystartował nowy serwis internetowy wrocławskiego dostawcy internetowych rozwiązań informatycznych – IT-System Sp. z o.o. Jednym z celów było stworzenie serwisu informacyjnego wymagającego minimum formalności przy pierwszym kontakcie B2C. Nowy serwis różni się od poprzedniego większą przejrzystością oraz nową, bardziej ożywioną kolorystyką. Każdemu działowi tematycznemu przyporządkowano zdjęcie oraz hasło. Jedno z haseł, to cytat Michaela Della: „Lepsza od Internetu byłaby tylko telepatia”. IT-System dąży do tego, aby udowodnić prawdziwość tego hasła, jak największej rzeszy internautom.

Struktura serwisu została poszerzona o dwa nowe działy:
– Case Study, gdzie IT-System przybliża swoim potencjalnym klientom poszczególne etapy wdrożeń niektórych swoich produktów (pozwoli to zapoznać się z metodologią pracy zespołu IT-SYSTEM).
– Napisali o nas, gdzie umieszczane są wszelkie publikacje prasowe i internetowe na temat firmy.

http://www.it-system.pl

Sylwester KozakIT-System po nowemu

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.