IVONA Reader – czytanie staje się jeszcze łatwiejsze

IVO Software zaprezentowało nowy program typu text reader, który pomoże wykorzystać potencjał możliwości syntezatora mowy IVONA w codziennym życiu każdego z nas. Wszechstronny komputerowy lektor IVONA Reader odczyta dowolne teksty na domowych komputerach.

IVONA Reader jest uzupełnieniem uznanych na całym świecie głosów syntezatora mowy IVONA. Program wraz z głosami IVONA możemy użyć jako lektora. Najważniejszymi funkcjami programu są: tworzenie audiobooków, oglądanie filmów z lektorem, odsłuchiwanie informacji ze stron internetowych oraz nauka języków obcych – nie tylko na komputerze, ale także na przenośnych odtwarzaczach MP3, po zapisaniu do pliku dźwiękowego. Program integruje się z popularnymi aplikacjami: MS Outlook, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, iTunes i Skype. IVONA Reader posiada kilkadziesiąt dodatkowych funkcji, a każdy użytkownik może dowolnie konfigurować program wedle własnych upodobań i potrzeb. Ze strony internetowej producenta www.ivona.com/reader można za darmo pobrać w pełni funkcjonalną wersję programu na licencji trial.

IVONA Reader jest w stanie pracować z dowolnym tekstem na komputerze – od najprostszego edytora tekstu, przez przeglądarki internetowe, po zaawansowane bazy danych i arkusze kalkulacyjne. IVONA Reader współpracuje z każdym syntezatorem mowy w standardzie SAPI5. Jest dostępny w sklepie internetowym www.ivona.com, także w specjalnych promocyjnych pakietach w różnych konfiguracjach językowych z głosami IVONA. Do programu dołączona jest również kolekcja bezpłatnych e-booków.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry