IVONA Reader – czytanie staje się jeszcze łatwiejsze

Opublikowano: 20 października 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

IVO Software zaprezentowało nowy program typu text reader, który pomoże wykorzystać potencjał możliwości syntezatora mowy IVONA w codziennym życiu każdego z nas. Wszechstronny komputerowy lektor IVONA Reader odczyta dowolne teksty na domowych komputerach.

IVONA Reader jest uzupełnieniem uznanych na całym świecie głosów syntezatora mowy IVONA. Program wraz z głosami IVONA możemy użyć jako lektora. Najważniejszymi funkcjami programu są: tworzenie audiobooków, oglądanie filmów z lektorem, odsłuchiwanie informacji ze stron internetowych oraz nauka języków obcych – nie tylko na komputerze, ale także na przenośnych odtwarzaczach MP3, po zapisaniu do pliku dźwiękowego. Program integruje się z popularnymi aplikacjami: MS Outlook, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, iTunes i Skype. IVONA Reader posiada kilkadziesiąt dodatkowych funkcji, a każdy użytkownik może dowolnie konfigurować program wedle własnych upodobań i potrzeb. Ze strony internetowej producenta www.ivona.com/reader można za darmo pobrać w pełni funkcjonalną wersję programu na licencji trial.

IVONA Reader jest w stanie pracować z dowolnym tekstem na komputerze – od najprostszego edytora tekstu, przez przeglądarki internetowe, po zaawansowane bazy danych i arkusze kalkulacyjne. IVONA Reader współpracuje z każdym syntezatorem mowy w standardzie SAPI5. Jest dostępny w sklepie internetowym www.ivona.com, także w specjalnych promocyjnych pakietach w różnych konfiguracjach językowych z głosami IVONA. Do programu dołączona jest również kolekcja bezpłatnych e-booków.

Tomasz UchańskiIVONA Reader – czytanie staje się jeszcze łatwiejsze

Podziel się!

O autorze

tomasz.uchanski