izzyBank oraz Multiport – nowe projekty mBanku

26 listopada br mBank, pierwszy wirtualny bank w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, detaliczna część BRE Banku SA, obchodził swoje pierwsze urodziny. W rok od rozpoczęcia działalności mBank zachęcił ponad 125 tys. Klientów do założenia ponad 150 tys. rachunków, co potwierdza, że jest liderem nowoczesnej bankowości elektronicznej.

Działalność mBanku docenili eksperci. Stałej i bieżącej weryfikacji świadczonych przez mBank usług dokonują codziennie Klienci, których liczba wciąż dynamicznie rośnie – obecnie ponad 136 tys. Klientów oraz ponad 180 tys. rachunków.
Pierwsze urodziny mBank świętował z Klientami oraz ludźmi, którzy wspólnie z nim wytyczają kierunki nowoczesnej bankowości elektronicznej. mBank podsumował dotychczasową obecność na rynku oraz kolejny raz postawił finansom osobistym nowe wyzwania, wprowadzając dwa projekty: izzyBank oraz Multiport.

IzzyBank to pierwszy wirtualny Bank dla młodych ludzi w wieku od 13 do 18 lat. Właścicielem konta jest młody człowiek, a nie jego rodzic. Podstawowe założenie izzyBanku jest proste – traktujemy młodych ludzi jak partnerów.
IzzyBank posiada niespotykany w innych bankach design i strukturę, przypominającą bardziej portal niż internetową stronę bankową.
Oprócz części bankowo-transakcyjnej, w której znajdują się wszystkie informacje niezbędne do otwarcia rachunku izzyKONTO, izzyBank jest miejscem w sieci, gdzie można znaleźć przyjaciół, znajomych i innych młodych ludzi żyjących w stylu izzy. Izzy to niezależność, wolność podejmowania decyzji, swoboda i prostota oszczędzania oraz zarządzania swoimi pieniędzmi już po 13 roku życia.
Każdy z użytkowników izzyBanku może określić także swój niepowtarzalny profil, po którym będzie rozpoznawany w całym serwisie. Do dyspozycji użytkowników jest Forum, Chat, ankiety, mega linkownia z możliwością dodawania swoich ulubionych oraz ciekawych stron www oraz Hyde Park. Na stronie www.izzyBank.pl znajdują się także ciekawe informacje, interaktywne upominki oraz gadżety wirtualne. IzzyBank powstał w oparciu o współpracę z młodymi ludźmi zafascynowanymi Internetem i nowymi technologiami.

W izzyBanku każdy posiadacz rachunku, jeśli tylko ukończył 13 lat, jest pełnoprawnym Klientem, posiadaczem rachunku izzyKONTO. Rodzic, czyli przedstawiciel ustawowy wyraża zgodę na otworzenie izzyKONTA – reszta jest w rękach młodego człowieka.
Oprocentowanie i funkcjonalność izzyKONTA są porównywalne z eKONTEM w mBanku. Młody człowiek może zlecać przez telefon i Internet przelewy, definiować zlecenia stałe, sprawdzać saldo rachunku i wykonane operacje. Tak samo jak w przypadku osób pełnoletnich strategia cenowa izzyKONTA jest przejrzysta i korzystna dla Klientów: brak opłat za założenie i prowadzenie rachunku, brak prowizji za wypłatę gotówki w bankomatach sieci Euronet, brak opłat za przelewy zlecane w automatycznych kanałach obsługi (telefon, Internet). Do izzyKONTA mBank oferuje izzyKARTĘ (karta Visa Electron). Unikalny projekt karty (jedyna czarna karta Visa na rynku) został wybrany w wyniku ankiety przeprowadzonej wśród kilkuset uczniów łódzkich szkół ponadpodstawowych. Wkrótce izzyBank zaproponuje posiadaczom izzyKONTA również wirtualna kartę Visa do bezpiecznych zakupów w Internecie (eKARTĘ).izzyKONTO można założyć dzwoniąc do mLinii (0-801 362265) lub przez Internet www.izzybank.pl/

Multiport jest agregatorem, rodzajem platformy finansowej, przyjaznym portem stworzonym do obsługi finansów osobistych. Pozwala stale kontrolować i analizować stan własnych zasobów finansowych.
Prawie każdy internauta posiada więcej niż jedną skrzynkę pocztową. Prawie każdy, kto korzysta z usług bankowych, posiada więcej niż jedno konto osobiste, więcej niż jedną lokatę bankową, często więcej niż jeden kredyt, różnego rodzaju ubezpieczenia, plany oszczędnościowe, różnorodne portfele papierów wartościowych. Multiport oferuje agregację usług i produktów, z których korzysta się na co dzień w różnych instytucjach, ułatwia szybki i prosty przegląd aktualnych informacji w jednym miejscu, na jednej stronie.Informacje w portalu dotyczą nie tylko produktów bankowych, ubezpieczeniowych, inwestycyjnych czy emerytalnych, ale także polskiej i światowej gospodarki, wydarzeń ekonomicznych oraz trendów giełdowych. Multiport jest propozycją dla osób aktywnych, o wszechstronnych zainteresowaniach. Dlatego znalazł się tutaj Klub Zdobywców, Pasaż Handlowy, a także Forum.

Ufamy, że Multiport zasłuży na swoją nazwę, będzie portem chętnie i często odwiedzanym przez ludzi o wszechstronnych zainteresowaniach. Stanie się miejscem, gdzie zagości przyjazny świat finansów, ułatwiający życie osobom indywidualnym i właścicielom małych firm, gdzie najbardziej złożone problemy staną się proste, a rozwiązania – jak najbardziej korzystne dla indywidualnych potrzeb naszych klientów.

eKARTA jest międzynarodową, wirtualną kartą płatniczą Visa mBanku. Karta ma postać standardowej, plastikowej karty bankowej. Pozwala na dokonywanie zakupów przez Internet (sklepy wirtualne), do składania zamówień pocztowych “mail orders” i telefonicznych “phone orders”. Wydawana jest właścicielom i pełnomocnikom ogólnym rachunku eKONTO. Wydzielenie środków z rachunku eKONTO na specjalne subkonto zapewnia bezpieczeństwo środków zgromadzonych na rachunku.
eKARTA jest obecnie najbezpieczniejszą kartą płatniczą.
Posługiwanie się eKARTĄ jest bezpieczne, ponieważ do płacenia w Internecie mogą być wykorzystane tylko pieniądze załadowane na eKARTĘ. Użytkownik może dokonywać ładowania eKARTY bezpośrednio przed dokonaniem transakcji, może ją rozładować jeżeli transakcja nie doszła do skutku. Posiadacz eKARTY może dokonywać ładowania i rozładowania, przez Internet, IVR oraz COT.Środki załadowane na eKARTĘ są oprocentowane zgodnie z zasadami oprocentowania środków na rachunku eKONTO.Posługiwanie się eKARTĄ pozwala na oddzielenie transakcji w świecie rzeczywistym od transakcji wirtualnych, z zachowaniem nad nimi pełnej kontroli. eKARTA jest niezbędna wszystkim potrzebującym pewnego i bezpiecznego sposobu kupowania w sklepach internetowych i innych miejscach, gdzie wymagane jest podawanie numeru i daty ważności karty płatniczej. Za wydanie eKARTY pobierana jest jednorazowa opłata, natomiast za transakcje realizowane za pomocą eKARTY mBank nie pobiera żadnych prowizji.

http://www.izzybank.pl
http://www.mbank.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry