Jacek Dukaj w formacie EPUB i MOBI na virtualo.pl

Opublikowano: 22 marca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , ,

Od wczoraj księgarnia z ebookami virtualo.pl wzbogaciła się o książki Jacka Dukaja. Ponad cztery i pół tysiąca stron maszynopisu zostało praktycznie złożonych od nowa, aby możliwie najlepiej odwzorować wersję drukowaną.

Jacek Dukaj w formacie EPUB i MOBI na virtualo.pl 1

Prace nad udostępnieniem ebooków trwały kilka miesięcy. Autor chciał, aby wszystkie tytuły pojawiły się w jednym momencie w obu formatach. Istotna była również wygodna dla Czytelników forma zabezpieczenia ebooków, czyli znak wodny – wyjaśnia Maja Jackowska z Wydawnictwa Literackiego.

Konwersja tytułów Jacka Dukaja była wyjątkowo skomplikowana z uwagi na występujące w treści elementy typograficzne, takie jak symbole, wzory czy nawet schematy struktur molekularnych – mówią Magdalena Wojtas i Michał Nakoneczny, którzy przez ostatnich kilka miesięcy pracowali nad konwersją tytułów.

Ebooki Jacka Dukaja są prawdopodobnie najlepiej skonwertowanymi tytułami w Polsce, a na pewno najtrudniejszymi do tej pory. Pracowaliśmy nad nimi bardzo długo i są one naszą wizytówką – mówi Robert Rybski, Prezes Virtualo.

W formie ebooków udostępnione zostały następujące tytuły: Lód, Perfekcyjna niedoskonałość, Inne pieśni, Córka łupieżcy, Czarne oceany, Xavras Wyżryn i inne fikcje narodowe, Król bólu, W kraju niewiernych i Extensa. Ebooki dostępne są w dwóch formatach – EPUB oraz MOBI na czytnik Kindle. Są zabezpieczone wygodnym dla użytkowników watermarkiem.

Sylwester KozakJacek Dukaj w formacie EPUB i MOBI na virtualo.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.