Jacek Jankowski będzie grał z NK.pl

Do zespołu budującego platformę gier i aplikacji NK.pl dołącza Jacek Jankowski.

Jacek JankowskiJacek Jankowski objął stanowisko Games and Applications Advisor. Z branżą internetową związany jest od wielu lat. Przed przyjściem do NK.pl współpracował m.in. z Redefine.

Przez kilka lat zajmowałem się marketingiem pracując w agencjach interaktywnych i po stronie klienta. Ważnym momentem na mojej drodze zawodowej było zaproszenie do prowadzenia pierwszej w Polsce agencji specjalizującej się w wykorzystaniu gier jako narzędzia promocji. Rozwinięcie tematów związanych z grami w marketingu przyszło w ramach AdAction, jak i Redefine. Cieszę się, że w NK będę cały czas związany z internetem i grami online. Będę pracował nad rozwojem platformy gier i aplikacji – pojawianiem się nowych gier, ich gatunków i możliwości marketingowych związanych z grami. Będę także odpowiedzialny za kontakt z producentami i wydawcami aplikacji – powiedział Jacek Jankowski.

Platforma gier NK zadebiutowała w 2010 r. Wokół niej powstała niemal czteromilionowa społeczność graczy, z czego trzy miliony użytkowników uruchamia gry regularnie. Kilkanaście z aplikacji może się pochwalić ponad milionową liczbą fanów.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top