Jacek Jankowski będzie grał z NK.pl

Opublikowano: 27 września 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Do zespołu budującego platformę gier i aplikacji NK.pl dołącza Jacek Jankowski.

Jacek JankowskiJacek Jankowski objął stanowisko Games and Applications Advisor. Z branżą internetową związany jest od wielu lat. Przed przyjściem do NK.pl współpracował m.in. z Redefine.

Przez kilka lat zajmowałem się marketingiem pracując w agencjach interaktywnych i po stronie klienta. Ważnym momentem na mojej drodze zawodowej było zaproszenie do prowadzenia pierwszej w Polsce agencji specjalizującej się w wykorzystaniu gier jako narzędzia promocji. Rozwinięcie tematów związanych z grami w marketingu przyszło w ramach AdAction, jak i Redefine. Cieszę się, że w NK będę cały czas związany z internetem i grami online. Będę pracował nad rozwojem platformy gier i aplikacji – pojawianiem się nowych gier, ich gatunków i możliwości marketingowych związanych z grami. Będę także odpowiedzialny za kontakt z producentami i wydawcami aplikacji – powiedział Jacek Jankowski.

Platforma gier NK zadebiutowała w 2010 r. Wokół niej powstała niemal czteromilionowa społeczność graczy, z czego trzy miliony użytkowników uruchamia gry regularnie. Kilkanaście z aplikacji może się pochwalić ponad milionową liczbą fanów.

Dawid ZarazińskiJacek Jankowski będzie grał z NK.pl

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.