Jacek Murawski nowym Investment Partnerem Grupy MCI

Jacek Murawski wesprze MCI swoim bogatym doświadczeniem menadżerskim oraz wiedzą na temat nowych technologii i rynku telekomunikacyjnego. Będzie  odpowiedzialny za nowe inwestycje  i rozwój nowych funduszy w portfelu MCI.

Jacek Murawski, przed objęciem pozycji Investment Partner w Grupie MCI był prezesem zarządu czołowego polskiego portalu internetowego – Wirtualnej Polski S.A., a wcześniej członkiem zarządu i CFO PTK Centertel Sp. z o.o., gdzie odpowiadał również za finanse i strategię największego polskiego operatora komórkowego (Orange/PTK Centertel). Pełnił także funkcje: dyrektora finansowego Tchibo Sp. z o.o., głównego księgowego w Polkomtel SA, członka zarządu i kontrolera finansowego Polskich Książek Telefonicznych oraz dyrektora finansowego w Bantex SA.

W MCI Jacek Murawski będzie odpowiedzialny za nowe inwestycje (pozyskiwanie firm z sektorów Internetu, telekomunikacji, mediów i nowych technologii) i rozwój nowych funduszy w portfelu MCI. Dzięki jego wiedzy oraz doświadczeniu, spółki portfelowe będą w stanie przyjął najwyższe standardy wspierające budowę ich wartości.

Jacek Murawski jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Finanse i Rachunkowość) oraz WSB/HEC (EMBA). Posiada prawie dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu spółkami w różnych sektorach i etapach rozwoju.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry