Janmedia Interactive prezentuje nowy serwis

Co ma wspólnego Britney Spears, U2 i Chemical Brothers? Ich teledyski stworzył jeden człowiek – Joseph Kahn. Reżyser najlepszych klipów światowych sław swą nową stronę powierzył agencji interaktywnej Janmedia.

Nad multimedialnym serwisem prezentującym portfolio reżysera pracował wrocławski oddział tej międzynarodowej firmy. Zaawansowane efekty graficzne uzyskane w technologii Flash połączono z obsługą wysokiej jakości video. Cały serwis bazuje na autorskiej platformie Rainforest, która umożliwia edycję serwisu z poziomu systemu CMS.

‘Kreacja www.josephkahn.com. stanowi podejście minimalistyczne. Wartością podstawową serwisu jest niezwykły dorobek Josepha Kahna, a technologia środkiem, który pozwala w niepowtarzalny sposób go zaprezentować.

Stanęliśmy przed zadaniem stworzenia serwisu z jednej strony

niepowtarzalnego, z drugiej elastycznego w aktualizacji i intuicyjnego w obsłudze. Każda część serwisu jest modyfikowalna z poziomu systemu Rainforest CMS, natomiast wszystkie efekty Flash opisane za pomocą skryptów.

Reasumując, w ręce klienta oddaliśmy komplementarne rozwiązanie, które w kreacji stawiającej na minimalizm i operowanie symbolem oddaje dystans, jakim darzy siebie Joseph Kahn, natomiast w implementacji, nasze rozwiązanie tradycyjnie stawia na ergonomie, intuicyjność oraz elastyczność.’- mówi Paweł Cichoń, dyrektor kreatywny w Janmedia

http://www.janmedia.pl

http://www.josephkahn.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry