Janusz Palikot gościem Internet Beta 2009

Janusz Palikot, jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich posłów, będzie gościem specjalnym konferencji Internet Beta 2009. Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 23-25 września w Rzeszowie, to pierwsze w Polsce interdyscyplinarne spotkanie poświęcone trendom i możliwościom rozwoju sieci.

Janusz Palikot gościem Internet Beta 2009 1Janusz Palikot opowie o roli jaką Internet pełni w obecnej rzeczywistości oraz o tym jaką powinien pełnić w przyszłości. Poseł skupi się szczególnie na możliwościach wykorzystania sieci jako narzędzia kontroli i wpływu na politykę przez zwykłych obywateli.

– Internet Beta 2009 to spotkanie specjalistów z wielu branż, których łączy internetowa pasja. Cieszymy się, że znajdzie się wśród nas również przedstawiciel świata polityki – mówi Mateusz Tułecki, pomysłodawca i koordynator konferencji Internet Beta 2009, pracownik Katedry Reklamy, Grafiki Komputerowej i Nowych Mediów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. – Jestem pewien, że obecność Pana Palikota nie tylko doda kolorytu naszemu spotkaniu, ale wniesie nową wartościową treść w dyskusję. Poseł Palikot jest przecież jednym z najbardziej znanych polskich blogerów oraz umiejętnie wykorzystuje Internet w debacie publicznej – dodaje.

Poza Januszem Palikotem gośćmi specjalnymi Internet Beta 2009 będą:

  • Jon McLoone – współtwórca Wolfram Alfa,
  • David Lindkvist i Daniel Bergqvist – Fantasy-Interactive,
  • Fridolin Wild, niemiecki specjalista w dziedzinie e-learningu,
  • Ernst-Jan Pfauth – znany holenderski bloger,
  • Marta Klimowicz – Socjologia Internetu,
  • Dominik Kaznowski – Nasza-klasa.pl,
  • Artur Kurasiński – Revolver Interactive.

Podczas konferencji omówione zostaną zagadnienia m.in. z dziedziny socjologii i psychologii Internetu, badań w sieci, grafiki komputerowej, e-commerce, marketingu i PR-u, a także nowych technologii i projekty internetowe.

www.internetbeta.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry