Jesienne horoskopy w WP

Jaki wpływ mają planety na nasze życie tej jesieni? Jaki potencjał jest nam dany? Czy uda nam się pokonać własne słabości i niedostatki? Na te pytanie odpowiada Horoskop jesienny Wirtualnej Polski.
Wprawdzie jesienne słoty i szarugi nie na wszystkich wywierają zły wpływ, jednak jesienna depresja to zjawisko szeroko znane. W Wirtualnej Polsce astrolodzy podpowiadają, jak sobie z nią radzić. I tak, wyprawa do ciepłych krajów czy wizyta w SPA to propozycja dla Byków. Dla pracoholika Bliźniaka zachęcająco brzmi rada: „skoncentruj się na pracy”. Antidotum na chandrę ma być, w przypadku Raka, rodzina, a Panny – słodkie lenistwo.

Niemal we wszystkich horoskopach astrolodzy kładą nacisk na podnoszenie sprawności fizycznej, dbałość o kręgosłup i uzębienie (planety idą z duchem czasu?). Niekiedy przepowiednie na jesień zdają się wyjątkowo odważne (jest znak, któremu planety gwarantują bezpieczeństwo przy zaciągnięciu kredytu, innemu zalecają założenie firmy!). Za to z jaką przyjemnością czyta się informację: „przygotuj dom na napływające bogactwo”.

Bywa, że na marny nastrój jesienią nie wpływa pogoda, lecz wakacyjna miłość, która niespodziewanie zakończyła się wraz z odejściem lata. Cóż na to poradzić? I tu warto zajrzeć do horoskopu, który podpowiada, jak ją lub jego przekonać, że wciąż darzymy wakacyjną sympatię uczuciem, mimo że do przeszłości należą romantyczne wschody, zachody słońca na plaży.

Nie trzeba do końca wierzyć w horoskopy, jednak warto do nich zaglądać. Dlaczego? Bo astrologia pomaga lepiej zrozumieć osoby z naszego otoczenia, to zaś ułatwia stosunki z ludźmi, z którymi żyjemy na co dzień.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry