Już 100 dealerów przystąpiło do sieci GE pard

Opublikowano: 6 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

GE Capital Bank oraz Internetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl rozpoczęły ścisłą współpracę, której celem jest wspieranie Programu GE pard – najbardziej dynamicznie rozwijającej się sieci dealerów samochodów używanych z terenu całej Polski.

Na stronach gepardauto.pl można już oglądać wizytówki wraz z aktualną ofertą ponad stu dealerów należących do Programu. Łącznie w bazie GE pard znajduje się już ponad 2000 ofert aut używanych. Samochody te objęte są gwarancją mechaniczną oraz pakietem ubezpieczeń, a klienci mają możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków kredytowania. Warunki zakupu takich aut niewiele się więc różnią od warunków, na jakich oferowane są samochody nowe.

http://www.gepardauto.pl

Sylwester KozakJuż 100 dealerów przystąpiło do sieci GE pard

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.