Już wkrótce infoShare 2007

25 i 26 kwietnia 2007 r. odbędzie się pierwsza edycja konferencji infoShare 2007. Jest ona skierowana głównie do przedstawicieli środowisk informatycznych. Tematyką przewodnią pierwszego dnia będą technologie informatyczne, w szczególności te wykorzystywane podczas developmentu aplikacji internetowych, natomiast drugi dzień zdominują aspekty zarządzania zespołami IT oraz kierowania projektami informatycznymi.

Ideą infoShare 2007 jest bezinteresowne dzielenie się wiedzą i doświadczeniami przez ekspertów z różnych specjalizacji. Organizatorzy mają nadzieję, że tegoroczna konferencja z czasem przerodzi się w cykliczne spotkania profesjonalistów oraz tych, którzy bezustannie chcą podnosić poziom własnych kwalifikacji. Jedynym warunkiem udziału w konferencji jest rejestracja. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: http://infoshare.pl/formularz.html

Konferencja odbędzie się w Gdańsku, w Audytorium I na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej przy ul. Traugutta 79. W pierwszym dniu konferencji (25 kwietnia), w sopockim klubie Atelier, wyłącznie dla uczestników konferencji zorganizowane zostanie spotkanie integracyjne.

Patronami wydarzenia są: Wirtualna Polska, Polskie Towarzystwo Informatyczne Oddział Pomorski, Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa NASK, Sun Microsystems Poland, Optix oraz 4PM.pl

Z dokładnym programem konferencji oraz wszelkimi dotyczącymi jej szczegółami można zapoznać się na oficjalnej stronie konferencji:

www.infoshare.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top