K2 tworzy interaktywny dom mediowy

25 maja br. działalność operacyjną rozpoczął nowy dom mediowy ACR S.A. , specjalizujący się w planowaniu i realizacji kampanii reklamowych w Internecie. Założycielem i głównym udziałowcem spółki jest K2 Internet S.A. , a jej Dyrektorem Zarządzającym została Jolanta Zaczek, wcześniej odpowiedzialna za strategiczne wykorzystanie Internetu w komunikacji marketingowej największych firm w zespole Media Contacts (część Media Planning Group).

ACR jest organizacją całkowicie wydzieloną operacyjnie i finansowo ze struktur K2. Ma oddzielną siedzibę w Warszawie, przy ulicy Karwińskiej 9a. Od kilku dni posiada też serwis internetowy acr.pl.

ACR zapewnia kompleksową obsługę w zakresie ekspozycji marek w Internecie. Ponieważ misją firmy jest najbardziej efektywna ekonomicznie realizacja celów e-marketingowych Klientów, w ofercie ACR znajduje się nie tylko planowanie i zakup mediów, ale także usługi związane z innymi formami obecności marki w Internecie, m.in.: marketing afiliacyjny, Search Engine Marketing, e-mail marketing oraz public relations online.

Jak twierdzi Janusz Żebrowski, Prezes K2 Internet SA 'ACR budować będzie przewagę konkurencyjną m.in. na bazie połączenia doświadczenia mediaplanerskiego Jolanty Zaczek z unikalną wiedzą i kompetencjami K2 w zakresie innych form ekspozycji marek w Sieci. Istotne znaczenie mieć będzie również wykorzystywanie renomowanych, skutecznych narzędzi – ACR jest już partnerem firmy Zanox, europejskiego lidera w dziedzinie systemów do obsługi marketingu partnerskiego, a także korzysta z renomowanej platformy e-mail marketingu marki InxMail.’

Usługi ACR kierowane są do marek prowadzących zarówno szerokie, jak i profilowane kampanie reklamowe w Internecie. Unikalne na tle innych domów mediowych podejście do e-komunikacji oraz konkurencyjna oferta sprawiły, że ACR zrealizował już pierwsze kampanie dla Banku BPH, firm IMP, MITO i Expander oraz dla klientów dwóch agencji interaktywnych.

Jolanta Zaczek tak komentuje te pierwsze sukcesy: 'Całe nasze podejście do ekspozycji marki w Internecie opiera się na dążeniu do realizacji celów e-marketingowych, a nie tylko osiąganiu dobrych wskaźników mediowych. Dlatego wnosimy wymierną wartość zarówno do kampanii realizowanych bezpośrednio dla Klientów, jak i zlecanych nam przez agencje interaktywne. W obu przypadkach nasza wiedza oraz szerokie możliwości stają się istotnym atutem dla zleceniodawców’

http://www.acr.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top