Kadencjomierz na telefony komórkowe

Polski producent programów na urządzenia mobilne, firma Norbsoft, przygotowała wspólnie z Propolis Media zabawną aplikację pt. „Kadencjomierz” umożliwiającą sprawdzanie kiedy skończy się obecna kadencja prezydencka.

”Polityka w Polsce jest ponura i pełna konfliktów  – mówi Tomasz Witt, Prezes Zarządu Norbsoft – postanowiliśmy zatem zrealizować pomysł Propolis Media i rozbawić użytkowników telefonów komórkowych zabawnym produktem w amerykańskim stylu ”

kade
„Produkty mobilne oparte o parodie znanych osób cieszyły się ogromną popularnością od powstania pierwszych mobilnych serwisów rozrywkowych.  Ostatnio dużym sukcesem było przygotowanie dzwonka true tone – Niemcy mnie biją – opartego o wydarzenia, które miały miejsce na lotnisku w Monachium. Kadencjomierz jest połączeniem true tone z aplikacją mobilną, dla tych którzy wiedzą że bez polityków nie byłoby tak wesoło” – dodaje Andrzej Dąbrowski z Propolis Media Sp. z o.o.

Aplikacja „Kadencjomierz” dostępna jest do pobrania w cenie 7,32 PLN brutto u wszystkich polskich operatorów komórkowych.

www.norbsoft.pl/java,Kadencjomierz,62.htm

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry