Kadencjomierz na telefony komórkowe

Opublikowano: 4 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Polski producent programów na urządzenia mobilne, firma Norbsoft, przygotowała wspólnie z Propolis Media zabawną aplikację pt. „Kadencjomierz” umożliwiającą sprawdzanie kiedy skończy się obecna kadencja prezydencka.

”Polityka w Polsce jest ponura i pełna konfliktów  – mówi Tomasz Witt, Prezes Zarządu Norbsoft – postanowiliśmy zatem zrealizować pomysł Propolis Media i rozbawić użytkowników telefonów komórkowych zabawnym produktem w amerykańskim stylu ”

kade
„Produkty mobilne oparte o parodie znanych osób cieszyły się ogromną popularnością od powstania pierwszych mobilnych serwisów rozrywkowych.  Ostatnio dużym sukcesem było przygotowanie dzwonka true tone – Niemcy mnie biją – opartego o wydarzenia, które miały miejsce na lotnisku w Monachium. Kadencjomierz jest połączeniem true tone z aplikacją mobilną, dla tych którzy wiedzą że bez polityków nie byłoby tak wesoło” – dodaje Andrzej Dąbrowski z Propolis Media Sp. z o.o.

Aplikacja „Kadencjomierz” dostępna jest do pobrania w cenie 7,32 PLN brutto u wszystkich polskich operatorów komórkowych.

www.norbsoft.pl/java,Kadencjomierz,62.htm

Hanna LaskowskaKadencjomierz na telefony komórkowe

Podziel się!

O autorze

hania