Kalendarz Google już w języku polskim

Usługa Kalendarz Google od 19 września 2006 jest dostępna w polskiej wersji językowej. Kalendarz Google to bezpłatna usługa online, dzięki której wspólne planowanie ważnych zadań jest szybkie i łatwe.
Chcesz iść do kina, ale nie pamiętasz, czy Twoja przyjaciółka ma wolny czas – wystarczy sprawdzić w Kalendarzu Google. Twoje dzieci chcą mieć zajęcia pozalekcyjne – Kalendarz Google pomoże nad tym wszystkim zapanować. Grasz w drużynie piłkarskiej, musisz zorganizować mecz i zebrać dwudziestu ludzi w tym samym miejscu o tej samej porze – wystarczy kilka kliknięć w Kalendarzu Google.

Najważniejsze funkcje i cechy Kalendarza Google to:

– Łatwość obsługi. Kliknij w Kalendarz Google, wpisz godzinę i dzień spotkania – gotowe.

– Jedno, centralne miejsce na wszystkie informacje kalendarzowe. Możesz widzieć kalendarze rodziny i przyjaciół, ważne święta i swój własny plan zajęć – wszystko na jednej stronie.

– Współdzielenie i publikowanie. Decyzja należy do Ciebie – możesz udostępnić swój kalendarz dowolnej osobie. Możesz też dodawać zdarzenia z kalendarza swojego kolegi lub aktualizować wpisy o terminy rozgrywek ulubionego zespołu piłkarskiego.

– Zawsze w kontakcie. Dzięki automatycznym przypomnieniom przez email lub wiadomości tekstowe, nigdy nie zapomnisz o żadnej dacie.

– Otwarte standardy. Kalendarz Google jest zgodny ze standardami iCal
i XML, dzięki czemu możliwe jest współdziałanie z innymi aplikacjami, takimi jak Lotus Notes i Microsoft Outlook.

www.google.com/calendar

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top