Kalkulator wyceny nieruchomości

Kalkulator wyceny nieruchomości to jedna z głównych usług Sonar, dzięki której określisz wartość mieszkania bez wychodzenia z domu oraz bez ponoszenia kosztów. Całkowicie bezpłatnie i w zaledwie kilka sekund poznasz średnie ceny w wybranej warszawskiej czy gdańskiej dzielnicy. A nawet w konkretnym budynku, pod konkretnym numerem.

Darmowa wyceniarka mieszkań od Sonar

Sonarhome.pl to prócz katalogu cen i ofert, jest wyceniarką mieszkań online. Porównujemy ze sobą mieszkania o podobnych parametrach i wyliczamy średnie ceny na podstawie stawek ofertowych. Bazujemy na setkach tysięcy ogłoszeń internetowych z popularnych oraz mniej znanych portali nieruchomości. W praktyce nasza wyceniarka robi to, co zwykle zajmuje co najmniej kilka godzin. Dbamy o Twój czas, dlatego tę samą pracę wykonujemy w kilka sekund. Metoda porównawcza jest najczęściej stosowana do wyceniania nieruchomości, dlatego nasz algorytm nie tylko zestawia zbliżone oferty, ale też pokazuje na bazie których dokonał wyliczeń.

Jak działa kalkulator wyceny nieruchomości?

Aby poznać średnie ceny musisz jedynie uzupełnić krótką ankietę, która pozwoli nam dobrać mieszkania podobne do tego, którym jesteś zainteresowany. Zapytamy o miasto, ulicę, numer budynku oraz rok jego budowy. Przygotuj też informacje o metrażu, liczbie pokoi oraz piętrze, na którym znajduje się mieszkanie. I tyle! Nie musisz przekopywać się przez dziesiątki internetowych ofert i sprawdzać czy są do siebie podobne. Wyceniarka Sonar zrobi to za Ciebie! Poznasz średnie ceny ofertowe, dzięki czemu łatwiej określisz swój budżet.

Wyceniarka pomoże wybrać lokalizację mieszkania

wycena nieruchomości
wycena nieruchomości

Jeśli jeszcze nie wiesz, gdzie chciałbyś zamieszkać lub w jakiej cenie wystawić swoje mieszkanie na sprzedaż, to z pomocą przyjdzie kalkulator wyceny nieruchomości od Sonar. Możesz zmieniać konfiguracje w ankiecie i sprawdzać jak kształtują się ceny na konkretnych ulicach. Zobaczysz też jaka jest różnica między 2-pokojowym mieszkaniem w odmiennych dzielnicach lub jak piętro wpływa na koszt nieruchomości.

Możesz też znaleźć inny punkt wyjścia i na początek przyjrzeć się średnim cenom za m2 w poszczególnych dzielnicach Warszawy – kliknij tutaj lub zobaczyć od czego zależą różnice w cenach – o tu.

Gdy już będziesz wiedział, która dzielnica Ci odpowiada, skorzystaj z wyceniarki online, by przyjrzeć się cenom w konkretnych budynkach i na wybranych ulicach.

Kalkulator wyceny nieruchomości na podstawie cen transakcyjnych?

Kalkulator wyceny nieruchomości na podstawie cen ofertowych jest w 100% darmowy. Dzięki niemu zyskasz ogólny obraz cenowy mieszkań w wybranej okolicy. Obecnie wyceniamy lokale w Warszawie i w Gdańsku. Niebawem dołączą kolejne miasta.

Jeśli chcesz poznać wyceny na podstawie cen transakcyjnych, napisz do nas. Przygotujemy dokładne wyliczenia, korzystając z aktualnych operatów szacunkowych, rejestrów i serwisów transakcyjnych. Nie musisz wychodzić z domu, męczyć się z przeglądaniem ofert czy zamartwiać przeglądaniem raportu. Wszystkie dane znajdziesz w jednym miejscu.

Kalkulator wyceny nieruchomości rozwiąże problem z wyceną online. Zacznij od ankiety i poznaj średnie ceny mieszkań.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry