Kartki świąteczne dla Pajacyka

Instytut Monitorowania Mediów już po raz trzeci zorganizował akcję ‘Wigilijne kartki dla Pajacyka’. Pieniądze, które miały być przeznaczone na tradycyjne karty świąteczne, trafiły na konto akcji ‘Pajacyk’, a klienci IMM otrzymają świąteczne pozdrowienia w formie maili.

W tym roku, już po raz trzeci, Instytut Monitorowania Mediów zdecydował się wesprzeć przed świętami akcję Polskiej Akcji Humanitarnej ‘Pajacyk’ W tym celu IMM przeprowadził własny projekt o nazwie ‘Wigilijne kartki dla Pajacyka’. Jest to inicjatywa związana z kartami bożonarodzeniowymi. IMM rezygnuje z wysyłania do klientów tradycyjnych pocztówek i składa im życzenia pocztą elektroniczną. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze są przekazywane na rzecz akcji ‘Pajacyk’. Dzięki temu firma może w tak ważnym, przedświątecznym okresie wspierać działania prospołeczne.

‘Dwa lata temu, po złożeniu naszym klientom i partnerom życzeń poprzez pocztę elektroniczną i poinformowaniu ich, że zamiast wysyłać kartki drogą tradycyjną wspieramy akcję PAH, otrzymaliśmy wiele informacji zwrotnych. Nasza inicjatywa bardzo się spodobała, szczególnie PR-owcom – komentuje projekt Paweł Sanowski, Dyrektor Zarządzający Instytutu Monitorowania Mediów. – W mojej opinii wysyłanie setek lub tysięcy kartek utraciło pierwotny sens przesyłania prawdziwych życzeń i stało się elementem marketingu. Warto zadbać o to, by nie było to działanie rutynowe i mogło przynieść korzyści potrzebującym’.

Zdaniem twórców projektu ‘Wigilijne kartki dla Pajacyka ‘ akcja jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą wspierać akcje charytatywne, lecz mają w tym zakresie ograniczony budżet. IMM zachęca innych przedsiębiorców do podejmowania podobnych działań. Mamy nadzieję, że nasza akcja znajdzie wielu naśladowców.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry