Kartki świąteczne z WP

Ruszyła nowa usługa Wirtualnej Polski – pocztowki.wp.pl. Na stronach portalu znalazły się wzory kart pocztowych nadających się do druku. Użytkownik ma możliwość przesłania wybranej osobie takiej karty w postaci pocztówki doręczanej drogą tradycyjną. Na jej awersie można umieścić własny plik: ulubiony obrazek, grafikę, kolaż, zdjęcie z wakacji, bądź wybrać wzór z prezentowanej na stronach WP.pl kategorii.

‘Zaprojektowana lub wybrana przez nadawcę kartka pocztowa trafia do adresata drogą tradycyjną, nie elektroniczną. – mówi Ewa Stasik, współodpowiedzialna za projekt – Użytkownik serwisu może ją samodzielnie zaprojektować, dodać skomponowane przez siebie życzenia, wpisać dowolny tytuł karty, np. ‘Pozdrowienia dla Jana Kowalskiego od Krzysztofa Nowaka’, wybrać czas dostarczenia pocztówki…’

Wystarczy dokonać wyboru pocztówki, wypisać jej treść, określić adres odbiorcy i czas doręczenia; tu skorzystać można z dwóch opcji – ekonomicznej i priorytetowej. Decydując się na którąś z nich nadawca ma do wglądu dokładną datę dostarczenia pozdrowień do placówki poczty. Przy przesyłce priorytetowej życzenia dostarczane są adresatowi w dzień po ich wydrukowaniu.

Z usługi można skorzystać już od 4,50 złotych. Możliwe są przy tym dwa rodzaje płatności: przelew bankowy oraz SMS.

http://pocztowki.wp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry