Katarzynki i Andrzejki w Wirtualnej Polsce

Opublikowano: 20 listopada 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Internauci – kojarzeni z nowoczesnością, innowacjami, technologią – niezwykle chętnie sięgają do… horoskopów. Z myślą o nich portal WP uruchomił właśnie horoskopy: „andrzejkowy” i „katarzynkowy”.
Serwis Wirtualnej Polski poświęcony magii, wróżbom i kabale (horoskop.wp.pl) odwiedzili w ostatnim miesiącu ponad 25 milionów razy (dane: gemiusTraffic, październik 2006).

Dział serwisu horoskop.wp.pl – Andrzejki – w całości poświęcono tradycji związanej z imieninami Andrzeja. Zawiera zarówno „Andrzejkowe zwyczaje”, jak i przykłady popularnych wróżb – „Garść wróżb andrzejkowych”. Oba artykuły, specjalnie dla użytkowniczek WP, przygotowała wróżka Cecylia Wielgoradesz. Na stronach witryny znaleźć można także okazjonalne wróżby miłosne Elli Seleny oraz ”Uniwersalne wróżby na Andrzejki i cały rok” napisane przez wróżkę Akimę.

Katarzynki to „męski” odpowiednik Andrzejek. W nocy z 24 na 25 listopada kawalerowie mogą otrzymać przepowiednie dotyczące daty ożenku, czy imienia przyszłej partnerki. Dowiedzą się, czy i kiedy znajdą wybrankę, za pomocą kart bądź odpowiednio interpretując sny. Wróżby dla kawalerów, prezentowane przez Wirtualną Polskę, przygotowała Cecylia Wielogradesz.

Zarówno wróżby Andrzejkowe, jak i Katarzynkowe , dotyczą przede wszystkim małżeństwa. Młodzi stawiają w te noce pytania o zamążpójście, ożenek, imię partnera na całe życie. Technika poszła naprzód, dziś więc – by uzyskać na nie odpowiedź – nie trzeba lać „hektolitrów” wosku. Wystarczy wysłać SMS pod wskazany w serwisie numer telefonu. Ekspertką WP od miłosnych przepowiedni została Joanna Godecka.

Katarzynki: http://horoskop.wp.pl/kat,111,hkatarzynki.html?ticaid=12b12
Andrzejki:
http://horoskop.wp.pl/kat,43436,handrzejki.html 

www.horoskop.wp.pl

Hanna LaskowskaKatarzynki i Andrzejki w Wirtualnej Polsce

Podziel się!

O autorze

hania