Kokos.pl na święta

Od połowy listopada użytkownicy Kokos.pl poszukują funduszy na zakupy świąteczne. Wszystkie dotychczas założone w serwisie na ten cel aukcje zostały zrealizowane. Oznacza to, że część poszukujących otrzymała już pieniądze na bożonarodzeniowe zakupy. Kokos.pl umożliwia także zaplanowanie budżetu na Święta. W serwisie umieszczono specjalny kalkulator, który pozwala w łatwy i prosty sposób racjonalnie zaplanować świąteczne zakupy.

Kryzys gospodarczy nie odstraszył polskich konsumentów przed zakupami świątecznymi. Boże Narodzenie to tradycyjnie czas zwiększonych wydatków. Chcemy celebrować ten szczególny okres w roku przy choince i z prezentami. W serwisie pożyczek społecznościowych Kokos.pl, który z powodzeniem podbija polski rynek i od lutego tego roku zanotował ponad tysiąckrotny wzrost liczby aktywnych użytkowników, już od połowy listopada pojawiły się aukcje dedykowane wydatkom świątecznym.

Dzięki serwisowi Kokos.pl możemy nie tylko pozyskać środki finansowe, ale też racjonalnie zaplanować świąteczny budżet. W serwisie umieszczono funkcjonalny i łatwy w obsłudze kalkulator wydatków na Boże Narodzenie. Pozwala on w szybki sposób sprawdzić, na co nas stać i ile wydamy na przygotowanie najbliższych Świąt. Z wyliczeń dowiemy się, czy musimy pożyczyć brakującą kwotę, porównując sumę wydatków do posiadanych własnych środków, czy też możemy zrobić sobie osobliwy prezent inwestując nadwyżkę w Kokosie. Kalkulator dostępny jest na głównej stronie Kokos.pl

Kokos.pl okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Serwis odnotowuje wyraźne przyspieszenie rozwoju w czasie zawirowań na rynkach finansowych. Dodatkowo rozszerza spektrum źródeł finansowania naszych potrzeb. Od początku funkcjonowania serwisu (luty br) na Kokos.pl udzielone zostały pożyczki o wartości przekraczającej trzy miliony złotych, kolejne 3,6 miliona to środki zadeklarowane przez Inwestorów. Kokos odnotowuje 50% przyrost aktywnych użytkowników w skali  1 miesiąca. Obecnie zarejestrowanych jest ponad 24 800 osób. Niewątpliwą zaletą jest niskie oprocentowanie wystawianych na aukcje pożyczek oraz bardzo krótki czas ich realizacji. Przeciętny czas oczekiwania na pieniądze wynosi 1 dzień, ale zdarzają się aukcje, które zamykają się po kilku minutach. Użytkownikami kokos.pl są zarówno mężczyźni (65%) jak i kobiety (35%).

Kokos.pl posiada szerokie spektrum narzędzi weryfikujących wiarygodność pożyczających a także sprawnie działającą windykację i opcję ubezpieczenia zaciąganej pożyczki. Dzięki temu zapewnia wysoki komfort inwestycyjny. W serwisie wdrożona została  funkcjonalność – RSS, umożliwiająca śledzenie nowych aukcji. Jest to duże ułatwienie dla Inwestorów, którzy chcą mieć na bieżąco dostęp do informacji o zakładanych aukcjach. Operatorem kokos.pl jest Blue Media. Plany rozwoju serwisu zakładają pozyskanie 100 tysięcy użytkowników w ciągu najbliższych dwóch lat.

www.kokos.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top