Kokos.pl – ponad 2 miliony udzielonych pożyczek

Od początku działania serwis pozyskał 18 tysięcy użytkowników, którzy udzielili sobie nawzajem pożyczek na kwotę 2 milionów złotych. Zadeklarowane na inwestycje środki to prawie 3 miliony PLN. Na kokos.pl odbyło się 3000 aukcji.W zależności od posiadanego ratingu w serwisie można pożyczyć od 500 do 25 tysięcy złotych. Oprocentowanie pożyczki to przedział od 1% do 30% w skali roku.
Według badań przeprowadzonych w czerwcu br przez firmę Gemius ilość Internautów, którzy zetknęli się z pojęciem pożyczek społecznościowych kształtowała się na poziomie około 8 procent. Z tego odsetka badanych zainteresowanych korzystaniem z usług serwisu (uzyskanie pożyczki) było ponad 25 procent osób. Do tego musimy dodać jeszcze tych, którzy chcą inwestować.

Obecne wysiłki podejmowane przez twórców serwisu Kokos.pl skoncentrowane są nie tylko na doskonaleniu serwisu, ale również na propagowaniu idei social lending i edukacji rynku w tym zakresie.

Jednym ze sposobów prowadzonej komunikacji jest uruchomienie programu partnerskiego, który jest doskonałym źródłem dochodu dla tysięcy Internautów posiadających własne strony www. Program skierowany jest do każdego, kto chciałby reklamować serwis kokos.pl.

W ramach programu za każdego pozyskanego użytkownika, który przeprowadził jedną transakcję na Kokos.pl, Partner otrzymuje 15 PLN.  Natomiast nowy użytkownik otrzyma Bonus w postaci 10 PLN, które zostaną przelane na jego rachunek bankowy. Szczegóły http://pp.kokos.pl.

Operatorem Kokos.pl jest Blue Media. Plany rozwoju serwisu na najbliższe dwa lata zakładają pozyskanie 100 tysięcy użytkowników.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top