Kokos.pl z Weryfikacją Społeczną i Ekspresową Wypłatą

Serwis pożyczek społecznościowych Kokos.pl ułatwia funkcjonalnie nowym użytkownikom korzystanie z platformy oraz umożliwia zaksięgowanie otrzymanych pożyczek na koncie bankowym w czasie rzeczywistym przez całą dobę , 7 dni w tygodniu.

Weryfikacja Społeczna realizowana jest przez doświadczonych inwestorów na rzecz nowych użytkowników Kokos.pl. Weryfikacji może dokonać Inwestor spełniający określone kryteria (przynajmniej 1 rok stażu w Kokos.pl oraz minimum 20 zrealizowanych inwestycji).

Pożyczkobiorca może w dowolnym momencie skorzystać z usługi Weryfikacji Społecznej, może zamówić ją wielokrotnie i u różnych uprawionych inwestorów, określonych jako Weryfikatorzy. Weryfikator, poza sprawdzeniem wymaganych danych, może pomóc Pożyczkobiorcy założyć aukcję oraz zrealizować pożyczkę.

Kolejną innowacją jest wprowadzenie usługi Ekspresowej Wypłaty dla Pożyczkobiorców. Usługa umożliwia pojawienie się pożyczki natychmiast po zrealizowaniu aukcji w Kokos.pl na koncie bankowym. Środki wpłacone przez inwestorów pojawiają się na koncie Pożyczkobiorcy po 15 minutach od zakończenia aukcji. Ekspresowa Wypłata jest możliwa dzięki zastosowaniu systemu BlueCash, który obecnie obsługuje 14 banków.

Kwota pożyczek udzielonych przez Kokos.pl zbliża się do 16 milionów złotych. Operatorem Kokos.pl jest Blue Media SA.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry