Kolejne serwisy internetowe programów Polsatu i TV 4

Opublikowano: 7 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

INTERIA.PL intensywnie rozwija współpracę ze stacjami Polsat i TV 4. Jej efektem jest uruchomienie w portalu oficjalnych serwisów kolejnych produkcji telewizyjnych: Tango z Aniołem oraz Bar Europa.

Serwis Tango z Aniołem jest poświęcony serialowi o tej samej nazwie, nadawanemu cyklicznie na antenie Telewizji Polsat. Witryna stwarza okazję do poznania kulisów serialu, jego obsady i twórców. Udostępnia informacje na temat kolejnych odcinków i ich streszczenia, umożliwia też bezpłatne korzystnie z materiałów multimedialnych związanych z serialem: filmów wideo oraz galerii zdjęć. Dzięki forum, fani serialu mogą podzielić się opinią na temat najnowszych wątków serialowej fabuły. Wkrótce będą też mogli wziąć udział w czatach z występującymi w serialu aktorami.

Drugie nowe przedsięwzięcie INTERIA.PL – jest oficjalny serwis programu Bar – opiera się na współpracy z telewizją TV 4.

W stosunku do pięciu wcześniejszych edycji serwis pojawił się w odmienionej szacie graficznej i pod rozszerzona nazwą Bar Europa. Pozwala użytkownikom śledzić najświeższe oficjalne i zakulisowe informacje o wydarzeniach w programie, umożliwia też dostęp do archiwów internetowych wcześniejszych edycji Baru. Za pośrednictwem serwisu fani programu mogą poznać bliżej wszystkich jego uczestników i prowadzącego Krzysztofa Ibisza.

Witryna składa się z części ogólnodostępnej i części płatnej, zawierającej filmy, nagrania dźwiękowe i zdjęcia z serii 'Bez cenzury'. Użytkownicy serwisu mają okazję do zamanifestowania aktywności – poprzez możliwość głosowania na uczestników programu, udział w forum dyskusyjnym, a wkrótce także poprzez czaty z uczestnikami i gwiazdami programu.

INTERIA.PL współpracuje z Telewizją Polsat od 2002 roku. Pierwszym tego typu przedsięwzięciem było przygotowanie oficjalnego serwisu pierwszej edycji programu Bar. Obecnie na stronach portalu dostępne są także serwisy programów Kuba Wojewódzki i Interwencja, seriali Samo Życie i Pierwsza Miłość oraz archiwum programu Idol.

Wspólnym projektem INTERIA.PL i TV 4 jest serwis programu VIP.

http://bar.interia.pl

http://tangozaniolem.interia.pl

Sylwester KozakKolejne serwisy internetowe programów Polsatu i TV 4

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.