Kolejny rejestrator domen .eu

Opublikowano: 27 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Grupa Adweb, właściciel serwisu 2be.pl po spełnieniu wymagań The European Registry of Domain Names (EURid) została wpisana na listę akredytowanych rejestratorów domen europejskich. Uzyskując tym samym prawa do rezerwacji i rejestracji domen .eu, dołączyła do grona innych wiodących firm udostępniających już dzisiaj swym klientom możliwość zapisów na nowe nazwy domen.

Podpisanie umowy partnerskiej z EURid zeszło się w czasie z upublicznieniem przez firmę informacji o planowanym wzroście przychodów ze sprzedaży w bieżącym roku. Wyniesie on ok. 1,3 mln zł wobec 0,3 mln w roku ubiegłym.

Grupa Adweb zawdzięcza głównie ten wzrost stałemu rozwojowi oferty, jak również poszerzeniu zakresu działalności firmy o usługi doradztwa i promocji w Internecie.

Grupa Adweb – Agencja Interaktywna z Krakowa oprócz rejestracji domen internetowych zajmuje się obsługą hostingową firm, projektowaniem i realizacją stron www oraz marketingiem w sieci.

http://www.adweb.pl

Sylwester KozakKolejny rejestrator domen .eu

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.