Kompleksowy panel usług biznesowych w WP

Kompleksowy panel usług biznesowych WP związanych z wyszukiwaniem obejmuje Boksy Reklamowe, dodawanie i odświeżanie strony w indeksie wyszukiwarki (Autoodświeżanie) oraz Dodawanie i Modyfikację w Katalogu. Panel umożliwia także zgłoszenie strony w celu skorzystania z usługi Płatnego Pozycjonowania. Klient może korzystać ze wszystkich tych form promocji łącznie, bądź samodzielnie określić, które zastosuje przy reklamie produktu, lub usługi.

Dysponując indywidualnym Profilem Biznesowym samodzielnie decyduje o budżecie reklamowym, zaś gromadząc 'środki płatnicze’ w postaci punktów w skonsolidowanej z panelem 'wirtualnej portmonetce’ ma bieżący wgląd w stan swego konta.

'Wersja testowa panelu, mimo, iż jej uruchomienia nie wiązaliśmy z żadną akcja promocyjną, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem reklamodawców. W grudniu w Profilu Biznesowym zarejestrowało się ponad tysiąc klientów, założono zaś i wyemitowano niemal półtora tysiąca boksów reklamowych. To doskonale wróży pełnej wersji produktu – mówi Grzegorz Borowski Kierownik Działu Funkcjonowania Portalu – Uwagi i propozycje testujących panel pozwoliły nam na jego optymalizację i przedstawienie użytkownikom wersji, która sprawnie zrealizuje skuteczne kampanie reklamowe kreowane samodzielnie przez naszych klientów. W dalszym ciągu aktywnie będziemy rozwijać produkt, wsłuchując się w sugestie klientów, tak aby rezultaty osiągane za pomocą naszych usług w pełni ich satysfakcjonowały.’

Klient, korzystając z wyodrębnionego, bezpiecznego Profilu Biznesowego samodzielnie składa oferty, planuje kampanie, kontroluje ich budżet, ma też dostęp do dokładnych bieżących statystyk itp. Realizując kampanię z wykorzystaniem wszystkich dostępnych w panelu usług zapewnia maksymalizację sieciowych działań promocyjnych. Jego strona WWW jest widoczna na listach wyników wyszukiwania na najwyższych pozycjach (Płatne Pozycjonowanie) oraz w Katalogu WP (Dodanie i Modyfikacja w Katalogu). W przypadku, gdy klientowi bardziej zależy na obecności aktualnej treści jego strony WWW wśród wyników powinien skorzystać z możliwości Autoodświeżania. Edytowane zaś przez klienta Boksy Reklamowe, widoczne na wszystkich, bądź wybranych stronach z wynikami wyszukiwania Katalogu, gwarantują szybkie i skuteczne dotarcie do potencjalnego nabywcy usługi.

Rozliczenia Klienta, z tytułu świadczonych przez WP usług reklamowych, mogą zaś odbywać się wszelkimi dostępnymi kanałami płatniczymi.

Uruchomienie pełnej wersji panelu powiązane jest z intensywną kampania reklamową na stronach Wirtualnej Polski.

http://biznes.szukaj.wp.pl/

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top