Konferencja BIN GigaCon – Bezpieczeństwo i niezawodność systemów IT

Opublikowano: 9 sierpnia 2009. Kategoria: Patronaty. Tagi: ,

Doroczna, już dziesiąta edycja konferencji BIN GigaCon – Bezpieczeństwo i Niezawodność Systemów Informatycznych – w formule Roadshow, odbędzie się we wrześniu w Warszawie oraz w październiku we Wrocławiu. To największa bezpłatna impreza poświęcona bezpieczeństwu i niezawodności systemów informatycznych w firmach i instytucjach, która co roku gromadzi kilkuset uczestników.

bin_09_2009_120x150_plPoprzez wykłady ekspertów i ekspozycje produktów zostanie zaprezentowana wiedza na temat strategii i zagadnień technicznych, które pomogą zbudować kompleksowy i niezawodny system zabezpieczający sieć i dane firmowe. Na otwartych prelekcjach można dowiedzieć się jak uniknąć włamań, awarii i utraty cennych informacji oraz jak rozsądnie inwestować w infrastrukturę IT, jakie są nowe zagrożenia płynące z sieci i jak się przed nimi obronić.

Edycja w Warszawie odbędzie się 7-8 września 2009 w Hotelu Novotel Airport, natomiast we Wrocławiu 15 października 2009 w Hotelu Orbis Wrocław.

Zagadnienia omawiane podczas konferencji to:

 • B1 – Zarządzanie bezpieczeństwem informacji
 • B2 – Systemy audytu bezpieczeństwa (skanery), systemy kontroli włamań
 • B3 – Oprogramowanie i urządzenia szyfrujące
 • B4 – Zarządzanie tożsamością, kontrola dostępu
 • B5 – Systemy firewall i VPN
 • B6 – Oprogramowanie i systemy antywirusowe
 • N1 – Serwery usług sieciowych
 • N2 – Systemy klastrowe
 • N3 – Bezpieczeństwo i niezawodność systemów baz danych
 • N4 – Fizyczne zabezpieczenie infrastruktury systemów o znaczeniu krytycznym
 • N5 – Pamięci masowe i systemy archiwizacji danych

Na konferencji głosami uczestników zostanie wybrany najlepszy produkt Bezpieczeństwa i Niezawodności, a zwycięska firma otrzyma statuetkę „Złoty BIT„. Poza tym w programie znajdą się wykłady gości specjalnych oraz loterie w upominkami.

Do uczestnictwa w konferencji są zaproszeni przedstawiciele i menadżerowie z branż informatycznej, telekomunikacyjnej, bankowej, ubezpieczeniowej, przemysłowej i szeroko rozumianej branży usługowej; osoby na stanowiskach: kierowników działów IT, oficerów bezpieczeństwa, administratorów sieci i systemów zabezpieczeń oraz do wszystkie inne odpowiedzialne za strategię i utrzymanie bezpieczeństwa systemów w firmie.

Więcej informacji i bezpłatna rejestracja na stronie: www.bin.gigacon.org

Kontakt:
Kierownik projektu
kamila.tarlowska@software.com.pl
022 427 36 47

Dawid ZarazińskiKonferencja BIN GigaCon – Bezpieczeństwo i niezawodność systemów IT

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.