Konferencja PLNOG 2010

Tej jesieni wszyscy inżynierowie i administratorzy sieci, osoby odpowiedzialne za infrastrukturę, monitoring, utrzymanie i wydajność sieci oraz ci, którzy decydują o wdrożeniu nowych rozwiązań sieciowych, spotykają się w Krakowie na kolejnym PLNOG Meeting. PLNOG 2010 jest piątą edycją jedynej w Polsce konferencji poświęconej zagadnieniom utrzymania i rozwijania sieci teleinformatycznych. Tegoroczne jesienne spotkanie odbędzie się 21-22 października 2010 roku w Krakowie.

Konferencja odbywa się w ramach działań Polish Network Operators’ Group. PLNOG powstało na wzór stowarzyszeń łączących operatorów sieciowych, które od kilkunastu lat skutecznie działają na rynku sieciowym w USA, Europie Zachodniej, Azji i na Bliskim Wschodzie. Głównym celem PLNOG jest ułatwianie współpracy między firmami telekomunikacyjnymi i teleinformatycznymi oraz stworzenie okazji do wymiany wiedzy i doświadczeń związanych z branżą usług sieciowych. PLNOG Meeting to nie tylko konferencja ale przede wszystkim możliwość kontaktu z przedstawicielami firm, które są zaangażowane w budowanie i rozwój Internetu w Polsce. Uczestnicy spotkań PLNOG pracują zarówno dla największych firm teleinformatycznych jak i dla lokalnych firm usługowych. Byli na nich obecni przedstawiciele większości polskich operatorów teleinformatycznych.

Konferencja PLNOG 2010 1Udział prawie 400 osób w czwartym spotkaniu PLNOG i sugestie uczestników dotyczące organizacji konferencji dwa razy w roku, dowodzą że inicjatywa PLNOG wyszła na przeciw oczekiwaniom branży sieciowej i stworzyła ważne miejsce spotkań społeczności sieciowej w Polsce. Podczas poprzednich edycji komitet PLNOG zaprosił kilki zagranicznych gości, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Szczególnie należy wspomnieć takie naziwska jak: Paul Vixie, Stafano Previdi, John Evans, Fredy Kuenzler, Christian Maar, Arno Meulenkamp i Randy Bush.

Zapraszamy na stronę konferencji: http://plnog.pl/

Rejestracji można dokonać po adresem: http://rejestracja.plnog.pl/

Równocześnie przypominamy o hashtagu #PLNOG działającym na Twitterze i BLIPie.

Szczegóły dotyczące Call For Papers można znaleźć na stronie: http://plnog.pl/spotkanie-5-pazdziernik/prelegenci/

Wszystkie osoby zainteresowane inną formą współpracy niż uczestnictwo prosimy o kontakt mailowy: jakub.koziol@proidea.org.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top