Koniec rywalizacji? Logowanie do MySpace za pomocą Facebooka

Użytkownicy serwisu MySpace mogą zalogować się na swoje konto wykorzystując technologię Facebook Connect. Wydaje się, że to oficjalny koniec rywalizacji pomiędzy niegdyś największymi rywalami.

Podczas wspólnego spotkania prasowego przedstawiciele serwisów Facebook i MySpace ogłosili rozszerzenie współpracy, która zaowocowała pojawieniem się przycisku „Połącz z Facebookiem” na stronie głównej MySpace.

Udostępniono również opcję współdzielenia aktywności pomiędzy serwisami. Użytkownicy, którzy zalogują się do MySpace z pomocą hasła z Facebooka będą mogli wyświetlać aktywność z największego serwisu społecznościowego świata w jego niegdyś najważniejszym konkurencie.

Analitycy są dość zgodni w ocenie tego wydarzenia – wydaje się, że MySpace pogodził się  z hegemonią Facebooka, który jeszcze kilka lat temu przegrywał popularnością i ilością użytkowników. Lepiej więc współpracować niż konkurować. Z drugiej zaś strony to kolejny etap specjalizacji MySpace i skupienia się wokół artystów i ich fanów.


Mashup your Facebook Likes on Myspace

Myspace | Myspace Video

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry