Konkurs Aukcje24.pl i ING Bank Śląski

24 października serwis aukcyjny Aukcje24.pl rozpoczął konkurs – 'Tour d’Aukcje24.pl’, skierowany do wszystkich osób, które handlują w internecie. Konkurs potrwa do 29 stycznia. Jego głównym sponsorem jest ING Bank Śląski, łączna pula nagród wynosi 42 tysiące złotych.

Idea konkursu jest prosta. Każdy, kto handluje (kupuje, sprzedaje, licytuje) w Internecie za pośrednictwem Aukcje24.pl otrzymuje punkty konkursowe. Formuła konkursu oparta jest o zasady wyścigu kolarskiego. W trakcie jego trwania wydzielono 7 dwutygodniowych etapów. Każdy z tych etapów ma własną klasyfikację i pulę nagród. Oprócz tego na końcu 'wyścigu’ stworzona zostanie klasyfikacja generalna a na jej podstawie rozdane nagrody końcowe.

Konkurs 'Tour d’Aukcje24.pl’ to swego rodzaju wycieczka poprzez wszystkie kategorie licytacji w Aukcje24.pl. Każdy z etapów promuje dwie kategorie a aktywność w ich obrębie jest dodatkowo premiowana. Co dwa tygodnie ogłaszana jest klasyfikacja, na podstawie której 11 najaktywniejszych użytkowników serwisu otrzymuje nagrody. Nagrodą główną każdego etapu jest eKarta Visa przedpłacona ING Banku Śląskiego zasilona kwotą 1000 zł. Jest to karta na okaziciela typu pre-paid. Za jej pomocą można dokonywać płatności za towary i usługi w Internecie oraz punktach usługowo-handlowych.

Łączna pula nagród konkursu wynosi 42 tysiące złotych. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez głównego sponsora konkursu – ING Bank Śląski oraz jego organizatora – serwis Aukcje24.pl. Nagrodą główną całego konkursu jest eKarta ING zasilona kwotą 5000 zł. Wśród pozostałych nagród znajdują się m.in. notebook, aparaty fotograficzne oraz sprzęt multimedialny.

Zasady konkursu sprzyjają osobom handlującym za pośrednictwem Internetu. Nie ma konieczności dodatkowej rejestracji – wystarczy dokonywać transakcji a punkty zostaną naliczone automatycznie. Do konkursu można dołączyć w dowolnym momencie jego trwania. Jeśli ktoś handlował kiedykolwiek za pośrednictwem aukcji internetowych ma sporą szansę, aby zostać laureatem 'Tour d’Aukcje24.pl’.

Szeran Millo, Aukcje24.pl, koordynator konkursu: 'Chcemy zaproponować Internautom ciekawą zabawę, bez konieczności spełniania uciążliwych wymogów konkursowych. Jeśli będą po prostu aktywnie uczestniczyć w życiu naszego serwisu – wygrają mnóstwo nagród. Mamy jednocześnie nadzieję, że 'Tour d’Aukcje24.pl’ przyniesie naszym Aukcjonerom tyle frajdy, satysfakcji i zabawy, ile prawdziwe wyścigi przynoszą zawodowym kolarzom.’

http://konkurs.aukcje24.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top