Konkurs pracuj.pl i Ernst & Young Academy of Business

Zwycięzca wygra udział w programie ACCA Professional Scheme, laureaci kolejnych trzech miejsc – kursy LCCI z rachunkowości. Oto nagrody, które czekają na uczestników konkursu, organizowanego przez portal Pracuj.pl oraz Ernst & Young Academy of Business.

W konkursie mogą wziąć udział studenci IV i V roku wszystkich kierunków studiów oraz absolwenci, którzy obronili pracę magisterską nie więcej niż dwa lata temu. Zmagania konkursowe będą podzielone na trzy etapy. Pierwszy z nich będzie polegał na rozwiązaniu do 19 kwietnia testu jednokrotnego wyboru, złożonego z 24 pytań. Do następnego etapu przejdzie 100 osób, które zdobędą najwięcej punktów.

Druga część konkursu będzie trwała od 21 do 27 kwietnia. Będzie się składać z testu wielokrotnego wyboru, zadań w postaci studium przypadku oraz pytań otwartych. W ostatnim etapie konkursu weźmie udział 10 najlepszych osób.

Spośród uczestników drugiego etapu zostanie wyłonionych 10 najlepszych osób. Zostaną one zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną z udziałem przedstawicieli Ernst & Young Academy of Business oraz Communication Partners, właściciela serwisu pracuj.pl.

Zwycięzca konkursu wygra bezpłatny udział w kursie ACCA Professional Scheme – podyplomowych studiach, które gwarantują kompleksowe przygotowanie do zarządzania finansami w nowoczesnym przedsiębiorstwie.

Laureaci trzech kolejnych miejsc (od 2 do 4) wygrają udział w kursie LCCI Bookkeeping & Accounting under IAS, który umożliwia opanowanie podstawowych zasad księgowości i rachunkowości, zaawansowanych technik przygotowywania pełnych sprawozdań finansowych oraz praktycznego zastosowania Międzynarodowych Standardów Rachunkowości.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry