Konkurs w serwisie decyzje-IT.pl – do wygrania zaproszenia na konferencję

Opublikowano: 12 marca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Serwis decyzje-IT.pl zachęca do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać bezpłatne zaproszenie na konferencję organizowaną przez CPI: „Praktyka i doświadczenia z systemów ERP dla małych i średnich firm„, która odbędzie się  25 marca 2009 w Warszawie.

Małe i średnie przedsiębiorstwa, aby sprostać warunkom rynkowym i posiadać możliwość rozwijania się, muszą posiłkować się technologią informacyjną. Potrzebują systemów do kompleksowego zarządzania dopasowanych do ich potrzeb, systemów obejmujący zarówno procesy zachodzące wewnątrz przedsiębiorstwa jak i na styku klient-firma, czyli aplikacje wspomagające zarządzanie kapitałem, personelem, dystrybucją transportem, produkcją, relacjami z klientami oraz obiegiem dokumentów. Powinny to być systemy, do których można w łatwy i szybki sposób utworzyć nowe funkcjonalności. Oczywiście istotna jest również akceptowalna dla MŚP cena. Wybór systemu ERP to jedna z najważniejszych decyzji podejmowanych przez przedsiębiorstwo.

Na konferencji przedstawiona zostanie specyfika systemów klasy ERP w odniesieniu do potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw oraz zaprezentowane zostaną dostępne rozwiązania w tym zakresie. Więcej o programie konferencji na stronach organizatora, Centrum Promocji Informatyki.

Aby otrzymać bezpłatne zaproszenie należy wziąć udział w konkursie organizowanym przez redakcję decyzje-IT.pl. Więcej szczegółów znaleźć można na tej stronie.

Dawid ZarazińskiKonkurs w serwisie decyzje-IT.pl – do wygrania zaproszenia na konferencję

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.