Konkurs w TETA

Bezpłatne licencje na system TETA CRM oraz rabaty na zakup nowej aplikacji mogą wygrać firmy, które wezmą udział w konkursie zorganizowanym przez TETA S.A. , wrocławskiego producenta systemów wspomagających zarządzanie.

“Konkurs na stronach TETY jest skierowany w głównej mierze do małych i średnich przedsiębiorstw, które mają świadomość roli, jaką odgrywają właściwe relacje z klientami, jednak nie decydują się na zakup markowego oprogramowania CRM ze względu na wysokie koszty. Naszym celem jest pokazanie alternatywy w postaci funkcjonalnego produktu w przystępnej cenie. Oczywiście o jego zaletach najszybciej przekonają się zwycięzcy naszego konkursu, którzy zostaną nagrodzeni licencjami TETA CRM.”” – powiedział Jerzy Krawczyk, prezes TETA S.A.
Odpowiedzi na pytania konkursowe będą oceniane przez komisję składającą się z ekspertów z dziedziny CRM – konsultantów firmy Process4E i TETA S.A. Akcja została także wsparta mailingiem do wyselekcjonowanej grupy osób. Laureatami konkursu zostaną firmy, które udzielą najciekawszych odpowiedzi na pytania konkursowe.
Kampania rozpoczęła się 15 lipca.

http://www.teta.com.pl/konkurs

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry