Konkurs w TETA

Bezpłatne licencje na system TETA CRM oraz rabaty na zakup nowej aplikacji mogą wygrać firmy, które wezmą udział w konkursie zorganizowanym przez TETA S.A. , wrocławskiego producenta systemów wspomagających zarządzanie.

„Konkurs na stronach TETY jest skierowany w głównej mierze do małych i średnich przedsiębiorstw, które mają świadomość roli, jaką odgrywają właściwe relacje z klientami, jednak nie decydują się na zakup markowego oprogramowania CRM ze względu na wysokie koszty. Naszym celem jest pokazanie alternatywy w postaci funkcjonalnego produktu w przystępnej cenie. Oczywiście o jego zaletach najszybciej przekonają się zwycięzcy naszego konkursu, którzy zostaną nagrodzeni licencjami TETA CRM.”” – powiedział Jerzy Krawczyk, prezes TETA S.A.
Odpowiedzi na pytania konkursowe będą oceniane przez komisję składającą się z ekspertów z dziedziny CRM – konsultantów firmy Process4E i TETA S.A. Akcja została także wsparta mailingiem do wyselekcjonowanej grupy osób. Laureatami konkursu zostaną firmy, które udzielą najciekawszych odpowiedzi na pytania konkursowe.
Kampania rozpoczęła się 15 lipca.

http://www.teta.com.pl/konkurs

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top