Konkurs WPKontakt – wygraj DVD

Opublikowano: 23 czerwca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Każdy, kto weźmie udział w konkursie Wirtualnej Polski, ma szansę stać się posiadaczem któregoś z piętnastu rewelacyjnych odtwarzaczy DVD/MPEG-4.

Zasady konkursu WP są bardzo proste. Wystarczy zainstalować najnowszą wersję komunikatora wpkontakt i namówić dwie osoby do korzystania z tego programu. Przy instalacji aplikacji przez nowych, nakłonionych właśnie użytkowników, pojawia się specjalny odnośnik do formularza, za pośrednictwem którego mogą oni wskazać osobę, która skłoniła ich do korzystania z komunikatora, a tym samym zwiększyć jej szansę na zdobycie nagrody głównej. Jeszcze tylko odpowiedź na proste konkursowe pytanie otwarte i można się spodziewać wygranej. Warunkiem koniecznym jest też przynajmniej trzytygodniowe korzystanie z wpkontaktu.

Nagrody, czyli odtwarzacze Bellwood BW-301 to pierwsze prawdziwie multimedialne odtwarzacze kina domowego. Od standardowych odtwarzaczy różnią się głównie tym, że pobierane z Internetu filmy pozwalają oglądać automatycznie wraz z polskimi napisami. Bez problemu czytają płyty CD, CD-R, CD-RW, DVD, DVD+/-RW. Odtwarzają obraz kodowany w wielu znanych formatach. Pozwalają też na słuchanie muzyki zapisanej jako mp3 i oglądanie zdjęć robionych aparatem cyfrowym. Dodatkowo w każdej chwili można uaktualnić oprogramowanie BW-301 tak., by odbiór filmów nie stanowił problemu i w przyszłości. Obsługa odtwarzacza nie sprawia żadnych problemów a podłączenie go do zestawu kina domowego, czy telewizora jest możliwe na wiele sposobów, za pomocą SCART (EURO), S-VIDEO, czy VIDEO.

Konkurs potrwa do 12 lipca.

http://wpkontakt.wp.pl/konkurs.html

Sylwester KozakKonkurs WPKontakt – wygraj DVD

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.