Kosmiczne GGranie dla dzieciaków

Gadu-Gadu pomaga w ratowaniu życia dzieci poszkodowanych w wypadkach i wspiera naukę udzielania pierwszej pomocy. – Cieszymy się, że po raz kolejny możemy wesprzeć Wielką Orkiestrę – mówi Krzysztof Szalwa z Zarządu Gadu-Gadu S.A.
Gadu-Gadu jest oficjalnym komunikatorem internetowym WOŚP. Fundacja korzysta z komunikatora do kontaktu ze sztabami, widzami podczas relacji telewizyjnych i wolontariuszami.

– GG 15 – W tym roku Gadu-Gadu przekazało na licytację WOŚP specjalny, symboliczny  numer Gadu-Gadu: 15. Numer ten był dotychczas wykorzystywany przez Fundację. Również w dniu Finału pisząc na ten numer będzie można skontaktować się z głównym sztabem Wielkiej Orkiestry i studiem telewizyjnym. Po zakończeniu Finału numer GG:15 zmieni właściciela – zostanie nim ta osoba, która wylicytuje najwyższą cenę na specjalnej aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=81677
Fundacja natomiast otrzyma od Gadu-Gadu kolejny specjalny numer GG:16 na następny rok do czasu rozpoczęcia kolejnej aukcji.

Kosmiczne GGranie dla dzieciaków 1

– GGBombki – Internauci mogą również licytować ręcznie wykonane bombki z limitowanej świątecznej serii Gadu-Gadu:  http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=94892

– Gadu-Gadu NAGŁOS dla WOŚP – Dodatkowo 14 stycznia wielomilionowa społeczność użytkowników Gadu-Gadu będzie mogła wesprzeć WOŚP rozmawiając poprzez nowoczesną telefonię internetową Gadu-Gadu NAGŁOS.
Całkowity dochód z rozmów telefonicznych wykonanych w dniu Finału Gadu-Gadu S.A. przekaże na cele tegorocznego XV Finału. Ponadto tylko w tym dniu Gadu-Gadu NAGŁOS uruchomi specjalny prefiks (15). Wybierając go, użytkownik zapłaci 1 zł za całe połączenie. Każdą wydzwonioną w ten sposób złotówkę również otrzyma WOŚP. Są to specjalne promocyjne stawki na połączenia na numery telefonów stacjonarnych, jak i komórkowych, polskich i zagranicznych – przed połączeniem użytkownicy usłyszą krótką zapowiedź informującą o możliwości wsparcia WOŚP. – W tym roku całkowity dochód z połączeń telefonicznych wykonanych tego dnia za pośrednictwem  Gadu-Gadu NAGŁOS  przekażemy na rzecz fundacji – mówi Piotr Pokrzywa z Zarządu Gadu-Gadu S.A.

www.gadu-gadu.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry