Kredyty w mojeauto.pl

Opublikowano: 27 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Spółka InterNet Service S.A. rozpoczęła współpracę z Górnośląskim Bankiem Gospodarczym S.A. Na stronach serwisu mojeauto.pl zamieszczona została interaktywna prezentacja oferty kredytu samochodowego GBG Bank S.A.

Prezentacja została oparta na zaawansowanym kalkulatorze kredytowym, który pozwala Internautom na szybkie i proste wyliczenie kosztów kredytu oraz zbadanie zdolności kredytowej. Każdy z zainteresowanych Internautów ma możliwość wydrukowania harmonogramu spłaty kredytu – i co najważniejsze – wysyłki zapytania ofertowego o kredyt. Zapytanie takie zostanie automatycznie przekazane do Przedstawiciela banku odpowiedzialnego za obsługę kredytową. Na podstawie danych przekazanych w zapytaniu, Przedstawiciel, w imieniu banku, odpowie na wszystkie pytania zainteresowanego Internauty.

„GBG posiada bardzo atrakcyjną ofertę, a na takiej nam właśnie zależy. Dodatkowo, wszystkie zapytania składane w mojeauto.pl będą obsługiwane przez sprawdzonego Przedstawiciela, a to gwarantuje szybką i profesjonalną obsługę”- mówi Michał Kluba, nowy prezes InterNet Service S.A.

http://www.mojeauto.pl

Sylwester KozakKredyty w mojeauto.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.