Książki z Inteligo

W ofercie Inteligo Financial Services S.A. (IFS), spółki należącej do PKO Banku Polskiego pojawiła się nowa oferta – „Płacę z Inteligo – promocja na zakupy w empik.com”
Składając zamówienie na książki, muzykę, filmy i multimedia w empik.com klienci Inteligo otrzymają rabat w wysokości 10 zł przy zakupach powyżej 70 zł.
Promocja dedykowana jest tym klientom Inteligo, którzy złożą zamówienie do 6 czerwca br.

Odwiedzając serwis empik.com, każdy może wybrać coś dla siebie. Za zakupy klienci Inteligo mogą zapłacić w wygodny i bezpieczny sposób przy pomocy funkcji “Płacę z Inteligo”. Klienci nie muszą podawać numeru swojej karty, a przelew jest bezpłatny.

„Maj to tradycyjnie miesiąc kojarzony w naszym kraju z książkami – pojawia się wtedy wiele nowości na rynku. Stąd oferta, którą kierujemy do naszych obecnych i przyszłych klientów. Na tydzień przed największą imprezą poświęconą książkom, klienci Inteligo mogą zrobić już teraz zakupy w empik.com i otrzymać atrakcyjny rabat, płacąc z Inteligo. Mamy nadzieję, że stale rozbudowywana oferta w ramach rachunku Inteligo spotka się z życzliwym przyjęciem naszych klientów” – powiedziała Monika Nowaczewska, Dyrektor Departamentu Marketingu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry