Kto ma rację w INTERIA.PL

Równolegle z emisją pierwszego odcinka na antenie Telewizji Polsat, w portalu INTERIA.PL ruszył oficjalny serwis internetowy programu ’Kto ma rację?’.

’Kto ma rację?’ to nowy, interaktywny talk-show Krzysztofa Ibisza, w którym w trzech filmowych odsłonach prezentowany jest moralny konflikt wyborów życiowych dokonywanych przez głównych bohaterów. Wokół tematu przewodniego historii toczy się dyskusja w studio a swoje skrajne opinie dotyczące losów bohaterów przedstawiają również osobistości ze świata muzyki, sportu, filmu i telewizji.

Atrakcją programu jest możliwość decydowania przez widzów o losie bohaterów przedstawionej fabuły. W zależności od wyniku prowadzonego w trakcie programu głosowania, na antenie stacji pojawia się wybrane przez oglądających zakończenie historii. Odrzucony przez widzów finał obejrzeć można tylko w Internecie w serwisie www.ktomaracje.interia.pl.

Portal INTERIA.PL jest także partnerem internetowym, emitowanych obecnie na antenie Telewizji Polsat, programów: 'Kuba Wojewódzki’, muzycznego show Idol oraz serialu 'Pierwsza Miłość’.

http://ktomaracje.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top