Kurs szybkiego czytania w nauka.pl

Nauka.pl uruchomił Kurs Szybkiego Czytania. Jest to nowa interaktywna aplikacja dla użytkowników, którzy chcą opanować umiejętność szybkiego czytania i zapamiętywania.

Jakub Kucharski, Redaktor Naczelny serwisu Nauka.pl zapowiada, że to początek działań w kierunku dostarczania na rynek aplikacji edukacyjnych o szerokim zakresie tematycznym. 'Przygotowujemy kursy 'efektywna nauka’ oraz 'nowoczesne i efektywne sposoby sporządzania notatek’ – mówi Kucharski.

Kurs działający w środowisku Windows jest samowystarczalnym programem, zawierającym teorię i część zadaniową. Szkolenie obejmuje 16 lekcji, 40 części tematycznych, 63 ćwiczenia, 18 zadań do wykonania, 3 testy na prędkość czytania ze zrozumieniem, a także harmonogram ćwiczeń, pozwalający na kształcenie już po zakończeniu kursu.

Nauka.pl opracował kurs we współpracy z specjalistami z zakresu nauczania metod szybkiej i efektywnej nauki. Dystrybucja aplikacji odbywa się za pośrednictwem portalu Nauka.pl i WP.pl. Wkrótce sieć dystrybucji obejmie kolejne serwisy i portale. Produkt jest dostępny w sprzedaży od 1 czerwca i kosztuje 25 zł.

http://www.nauka.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top