Lalki.pl najciekawszą domeną tygodnia! [ciekawe domeny]

Opublikowano: 21 listopada 2014. Kategoria: Rynek.

Domeny generyczne są jednymi z najbardziej wartościowych domen na rynku. Na rynku pierwotnym właściwie nie ma szans nabyć już takiej domeny, a jakie możemy nabyć na rynku wtórnym? Zapraszamy do cotygodniowego zestawienia.

W poszukiwaniu domen z tej kategorii przeglądamy aftermarket.pl i premium.pl – tam właśnie znajdziecie poniższe oferty.

ID-100206928Zestawienie otwiera domena ciastadomowe.pl wystawiona w cenie 6,3 tys zł – cena zachęca do negocjacji. Zbliżoną tematycznie nazwą jest smaki.info (2 tys. zł).  Spodobać się może również promocja.com, której właścicielem możemy być za 29,4 tys zł. Jednak najciekawszą propozycją w naszej opinii jest domena lalki.pl (40 tys. zł) i to właśnie ta domena zostaje domeną tygodnia! O tej domenie wspominaliśmy kilka tygodni temu – wystawiona wtedy jednak była na aukcji, nie regularnej sprzedaży i nie osiągnęła ceny minimalnej.

W tej kategorii pojawia się również domena, o której wspominaliśmy przy okazji wpisów z kategorii premium – dietetyk.pl w cenie 119 tys. zł.

Ciekawymi domenami z pewnością są też znajdziecie.pl (1,4 tys. zł) i podania.pl (6,3 tys. zł).

W segmencie domen tańszych trudno znaleźć ciekawe pozycje – proponujemy jednak zapoznać się z wykwintne.pl (35 zł), zdania.pl (90 zł) czy klasycy.pl (99 zł).

Domeny te bez wątpienia są drogie, w wielu projektach jednak to właśnie nazwa ma kluczowe znaczenie. Może więc warto zainwestować?

autorem zdjęcia jest Stuart Miles.

Sylwester KozakLalki.pl najciekawszą domeną tygodnia! [ciekawe domeny]

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.