Lalki.pl najciekawszą domeną tygodnia! [ciekawe domeny]

Domeny generyczne są jednymi z najbardziej wartościowych domen na rynku. Na rynku pierwotnym właściwie nie ma szans nabyć już takiej domeny, a jakie możemy nabyć na rynku wtórnym? Zapraszamy do cotygodniowego zestawienia.

W poszukiwaniu domen z tej kategorii przeglądamy aftermarket.pl i premium.pl – tam właśnie znajdziecie poniższe oferty.

ID-100206928Zestawienie otwiera domena ciastadomowe.pl wystawiona w cenie 6,3 tys zł – cena zachęca do negocjacji. Zbliżoną tematycznie nazwą jest smaki.info (2 tys. zł).  Spodobać się może również promocja.com, której właścicielem możemy być za 29,4 tys zł. Jednak najciekawszą propozycją w naszej opinii jest domena lalki.pl (40 tys. zł) i to właśnie ta domena zostaje domeną tygodnia! O tej domenie wspominaliśmy kilka tygodni temu – wystawiona wtedy jednak była na aukcji, nie regularnej sprzedaży i nie osiągnęła ceny minimalnej.

W tej kategorii pojawia się również domena, o której wspominaliśmy przy okazji wpisów z kategorii premium – dietetyk.pl w cenie 119 tys. zł.

Ciekawymi domenami z pewnością są też znajdziecie.pl (1,4 tys. zł) i podania.pl (6,3 tys. zł).

W segmencie domen tańszych trudno znaleźć ciekawe pozycje – proponujemy jednak zapoznać się z wykwintne.pl (35 zł), zdania.pl (90 zł) czy klasycy.pl (99 zł).

Domeny te bez wątpienia są drogie, w wielu projektach jednak to właśnie nazwa ma kluczowe znaczenie. Może więc warto zainwestować?

autorem zdjęcia jest Stuart Miles.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry