Łatwa organizacja spotkań w Poczcie WP

Opublikowano: 6 września 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Nowa usługa w Poczcie WP to możliwość planowania spotkań i wyboru przez wszystkich uczestników optymalnego terminu. Partnerem wdrożenia jest firma Doodle.

Z badań firmy Doodle, z którą współpracowaliśmy przy tym wdrożeniu wynika, że blisko ¼ pracowników firm potrzebuje aż 7 godzin w tygodniu na organizację spotkań*. Wierzę, że taka funkcjonalność przyda się użytkownikom Poczty nie tylko w życiu zawodowym – mówi Grzegorz Borowski, Z-ca Dyr. Pionu IT ds. Usług i Funkcjonowania Portalu, odpowiedzialny za rozwój usługi.

Łatwa organizacja spotkań w Poczcie WP 1

Doodle pozwala w trzech krokach ustalić termin spotkania odpowiadający wszystkim zainteresowanym (stworzenie wydarzenia, zaproszenie gości, potwierdzenie daty i godziny). Uczestnicy mogą, oczywiście także online, zdecydować o swoim udziale np. w imprezie i jej terminie. Organizator spotkania na bieżąco otrzymuje powiadomienia, w każdej chwili może on również zmodyfikować kwestionariusz, zobaczyć statystyki czy kalendarz z terminami uczestników.

*za: Professionals still spend too much time scheduling meetings, badanie przeprowadzone w październiku 2010, na pracownikach w Niemczech, Francji i Stanach Zjednoczonych

Sylwester KozakŁatwa organizacja spotkań w Poczcie WP

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.