Łatwa organizacja spotkań w Poczcie WP

Nowa usługa w Poczcie WP to możliwość planowania spotkań i wyboru przez wszystkich uczestników optymalnego terminu. Partnerem wdrożenia jest firma Doodle.

Z badań firmy Doodle, z którą współpracowaliśmy przy tym wdrożeniu wynika, że blisko ¼ pracowników firm potrzebuje aż 7 godzin w tygodniu na organizację spotkań*. Wierzę, że taka funkcjonalność przyda się użytkownikom Poczty nie tylko w życiu zawodowym – mówi Grzegorz Borowski, Z-ca Dyr. Pionu IT ds. Usług i Funkcjonowania Portalu, odpowiedzialny za rozwój usługi.

Łatwa organizacja spotkań w Poczcie WP 1

Doodle pozwala w trzech krokach ustalić termin spotkania odpowiadający wszystkim zainteresowanym (stworzenie wydarzenia, zaproszenie gości, potwierdzenie daty i godziny). Uczestnicy mogą, oczywiście także online, zdecydować o swoim udziale np. w imprezie i jej terminie. Organizator spotkania na bieżąco otrzymuje powiadomienia, w każdej chwili może on również zmodyfikować kwestionariusz, zobaczyć statystyki czy kalendarz z terminami uczestników.

*za: Professionals still spend too much time scheduling meetings, badanie przeprowadzone w październiku 2010, na pracownikach w Niemczech, Francji i Stanach Zjednoczonych

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top