Łatwiejsze monitorowanie kampanii PPC

Direct Traffic, firma specjalizująca się w marketingu wyszukiwarek i bezpiecznym pozycjonowaniu, wprowadziła nowe rozwiązanie o nazwie DirectReport. System ten pozwala monitorować skuteczność kampanii PPC w trybie on-line.
DirectReport to system raportujący, który umożliwia monitorowanie przebiegu i skuteczności kampanii typu PPC (Pay Per Click), czyli wykorzystujących popularne linki i boksy sponsorowane. Jest on uzupełnieniem aplikacji WebLog, dzięki której można monitorować skuteczność działań SEO (optymalizacja serwisów internetowych). System DirectReport pozwala z jednego miejsca nadzorować kampanię reklamową prowadzoną jednocześnie w kilku wyszukiwarkach. Aplikacja jest autorskim rozwiązaniem stworzonym przez programistów firmy Direct Traffic.

Możliwość śledzenia kampanii reklamowych prowadzonych w kilku wyszukiwarkach w tym samym czasie, na przykład w Google i Onecie, jest jedną z największych zalet DirectReport. System pozwala w trybie on-line porównywać wyniki działań reklamowych prowadzonych równolegle w różnych miejscach. Tym samym klient może ocenić skuteczność działań w trakcie kampanii, a nie po jej zakończeniu.

Zarówno moduł raportujący, jak pozostałe elementy aplikacji są bardzo rozbudowane. Użytkownicy mogą korzystać z szeregu statystyk i porównań, a duża ilość szablonów, kolorów, a nawet wersji językowych znacznie ułatwia sporządzanie raportów i prezentacji. Ostatnia cecha jest szczególnie istotna w przypadku korporacji międzynarodowych.

„DirectReport jest wyjątkowy, bo żadna inna aplikacja monitorująca na polskim rynku nie pozwala na analizowanie wielu, prowadzonych w różnych wyszukiwarkach kampanii. Do stworzenia takiego systemu skłoniły nas obserwacje działań naszych klientów. Coraz więcej firm prowadzi bowiem jednocześnie kampanie reklamowe w różnych wyszukiwarkach.” – powiedział Adam Witczak, Chief Technology Officer w firmie Direct Traffic.

Obecnie klienci, którzy zlecają firmie Direct Traffic prowadzenie działań reklamowych PPC i optymalizacje serwisów otrzymują dostęp do obydwu systemów raportujących w ramach jednego konta – DirectReport oraz WebLog

www.directtraffic.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry