Łatwiejsze szukanie na PF.PL

Opublikowano: 22 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Wzorując się na sposobie wyszukiwania użytkownika Panorama Firm wprowadziła nowe usprawnienia wyszukiwarki www.pf.pl. Wprowadzono m.in.: behawioralny sort branż gwarantujący większą dokładność trafień, szukanie w wynikach, oraz specjalne menu ułatwiające nawigację pomiędzy branżami.

Szukając wg słowa kluczowego użytkownik otrzymuje listę branż powiązanych z danym słowem. Do tej pory kolejność branż na liście zależała od liczby firm w danej branży. Analiza zachowania użytkowników pokazała, która branża jest najczęściej wybierana w powiązaniu z danym słowem. Obecnie kolejność firm na liście zależy od zachowania użytkowników. Im częściej wybierają branżę tym wyżej pokaże się ona na liście.

'Badając systematycznie preferencje naszych użytkowników stworzyliśmy jeszcze szybsze i łatwiejsze rozwiązanie, które pomoże w intuicyjny sposób odnaleźć szukaną informację. Usprawnienia są naszym autorskim projektem' – komentuje Piotr Dębski kierownik ds. rozwoju biznesu Eniro Polska.

http://www.pf.pl

Sylwester KozakŁatwiejsze szukanie na PF.PL

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.