LeasePlan z agencją isens

Agencja interaktywna isens przygotowała dla firmy LeasePlan Fleet Management serwis internetowy pozwalający na przeprowadzanie aukcji wśród dealerów samochodowych.
Serwis pozwala na przeprowadzanie szybkich licytacji usługi dostarczenia aut wśród zaproszonych do przetargów dealerów samochodowych. System jest podobny do tego, stosowanego na Allegro, z tą różnicą, że w opracowanym przez isens serwisie aukcje wygrywają dealerzy, którzy zaproponują najniższą cenę za daną partię samochodów. Strona internetowa umożliwia szybką komunikację z wybranymi przez firmę LeasePlan dealerami samochodów i pomaga w wyborze najkorzystniejszej oferty.

Opracowany system pozwala na sprecyzowanie bardzo konkretnych warunków przetargu. Przed uruchomieniem przetargu firma LeasePlan może określić czy dana aukcja będzie dostępna dla wszystkich dealerów korzystających ze strony, czy też tylko dla wybranych. System pozwala także na określenie marek samochodów, liczby egzemplarzy, czasu trwania aukcji, czy rodzaju obsługi posprzedażowej.

– W trakcie przygotowywania strony, w ankiecie poprzedzającej prace nad systemem, znacząca cześć dealerów opowiedziała się za wprowadzeniem tego innowacyjnego systemu  i wyraziła chęć uczestnictwa w tej dynamicznej  formie sprzedaży – mówi Marcin Gruca z agencji isens. – Stworzenie tej aplikacji w ciągu półtora miesiąca pozwala naszemu Klientowi na korzystanie z bardzo wygodnego i oszczędzającego czas narzędzia  – dodaje Gruca.

Całość systemu od strony technologicznej jest zbudowana  w oparciu o PHP i MYSqQL, a jego działanie zabezpieczone zarówno przed podsłuchem połączenia internetowego, jak i przed nieprawidłowymi praktykami samych licytujących (np. przed obniżeniem ceny w ostatniej chwili). Obsługa samej aplikacji jest bardzo intuicyjna i nie wymaga przeprowadzania żadnych szkoleń.

www.isens.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry